Nädala horoskoop – 29. jaanuar – 4. veebruar 2024

VÄHK
Te ei pruugi olla teatavates valdkondades parim, kuid on üks konkreetne töövaldkond, milles ei ole teile võrdset ja sellele peaksitegi praegu keskenduma. Ärge püüdke olla kõigist teistest üle, vaid olge see, kes te olete – see on enam, kui piisav.

JÄÄR
Sa tead, mida tuleb teha, et asjad korda seada ja pereliikmete ja kolleegide südamed rahustada, nii et tee seda. Aga ole kindel, et suudad antud lubadused täita ja ära iial luba midagi rahaga seotut.

SÕNN
Järgmise seitsme päeva jooksul pingutad rohkem kui töökohustused nõuavad. Sa mitte ainult ei jõua märkimisväärselt lühikese ajaga erakordselt palju tööd tehtud, vaid see töö on ka kvaliteetne. Sa oled liiga hea!

KAKSIKUD
Suured võimalused on käeulatuses, igaüks neist võib sulle varanduse teenida. Pead ainult otsustama, millisele keskenduda ja siis endast kõik andma. Nõuanne tähtedelt: ära põlga ideed ära ainult sellepärast, et sa ise selle peale ei tulnud.


LÕVI
Mida rohkem sel nädalal teisi aitad, seda rohkem aitad ennast. Ära muretse, kas nad on abi ära teeninud, see pole sinu probleem, lihtsalt tee, mida ja kus suudad ning ole sellega rahul.

NEITSI
Lõpeta soovmõtlemine ja keskendu reaalsetele asjadele su praeguses olukorras. See ei tähenda, et peaksid oma unistused hülgama, aga pead selgeks tegema, millistel neist on potentsiaali ja millised on kättesaamatud.

KAALUD
Paistab, et sul on karjääriotsuse osas kõhklusi. Muidugi tahad elus edasi jõuda, kuid kas see on selleks õige tee? Mõtle sellele, aga ära veel midagi otsusta. Järgmisel nädalal on kõik selge.

AMBUR
Sa võid haletseda kedagi, kelle õnn paistab olevat ta maha jätnud, aga siiski on soovitatav eemale hoida ja mitte isiklikult sekkuda. Tõenäoliselt tahab universum talle midagi õpetada, hoia tee pealt eest.

KALJUKITS
Ilmneb, et keegi, kellega koos töötad, on teinud vea ja hea meelega süüdistaks sind. Ära lase sel juhtuda! Tema pole ainus, kes võib näpuga näidata. Näita talle, et sina oskad ka seda mängu mängida.

VEEVALAJA
Kui sul on midagi öelda, millest tead, et see mõnele ei meeldi, siis ütle seda kohe. Ära muretse tagajärgede pärast, ära isegi mõtle neile – sinu ülesanne on öelda nii nagu asi on ja sa näed seda selgemalt kui enamik teistest.

SKORPION
Veendu, et tead mida sult oodatakse, enne kui osaled plaanis või projektis, mis võtab sult palju aega ja energiat. Samuti tee kindlaks, et projektil oleks ajagraafik, sul on vaja teada, millal jälle vaba aega saad.

KALAD
Kui su igapäevane rutiin on liiga koormav, siis peaksid ehk midagi ette võtma. Kuigi, kuna sel nädalal tehtud muudatused on tõenäoliselt jäädavad, siis veendu, et sa neid tõesti tahad.