Nädala horoskoop – 29. august – 4. september 2022

JÄÄR
Pole vaja kõhu kõrvalt kokku hoida või suuri ohvreid tuua, ükskõik, mida mõned inimesed võivad öelda. Võib näida, et su rahalistest raskustest pole väljapääsu, aga alati on, seega jää rahulikuks ja mõtle loogiliselt.

SÕNN
Isegi kui sa kellegi põhimõtetega ei nõustu, saate ikkagi koos töötada, nii et jää viisakaks ja otsi kompromisse. Kõik ei pruugi minna sinu tahtmist mööda, aga natuke järele andes võidad palju.

KAKSIKUD
Kas kontrollid oma emotsioone või kontrollivad emotsioonid sind? Seda pead endalt küsima ja kui vastad ausalt, siis tõenäoliselt on õige viimane variant. Ükskõik, mis juhtub, ära lase oma hirmudel oma karjääri kahjustada.

VÄHK
Igaühel, kes arvab, et sa reedad oma põhimõtted kasumi nimel, pole aimugi, milline inimene sa oled. Sa eristad õiget valest ja käitud alati õigesti, ükskõik kui palju aega ja vaeva see nõuab.


LÕVI
Sa kuuled midagi, mida saad soovi korral enda heaks ära kasutada, aga kas on õige seda teha? Kui sulle öeldakse midagi saladuskatte all või kuuled pealt saladust, mis polnud sinu kõrvadele mõeldud, siis ei pruugi olla õige tegu seda ära kasutada.

NEITSI
Võimukad inimesed paistavad sind soosivat ning sellepärast pääsed enamikust asjadest puhtalt, aga homsest alates oodatakse, et sinust saaks parem meeskonnamängija. Kas saad sellega hakkama? Muidugi saad, see on su enda huvides.

KAALUD
Teie ülesanne võib tunduda väsitav, kuid kui te sellega tegelema hakkate, näete, et see pole nii tüütu, kui arvasite. Kuid see tuleb teil võimalikult kiiresti ära teha, sest kindlasti on veel lõbusamaid asju, millele keskenduda.

SKORPION
Pole mingit põhjust end tagasi hoida. Vastupidi, peaksid otsima olukordi, mis su võimed proovile panevad, sest ainult siis taipad, kui palju suudad teha – umbes kümme korda rohkem kui praegu!


AMBUR
Haarake initsiatiivi. Alustage midagi uut. Jah, muidugi on teil minevikus olnud palju tagasilööke, kuid seekord võib ja saab olema teistsugune. Mis on saanud teie arvukatest suurepärastest ideedest? Te saate neid ikka veel kasutada.

KALJUKITS
Kui sa kellegagi isiklikul tasandil läbi ei saa, ei tähenda see veel seda, et sa ei saa temaga koos töötada. Jäta oma tunded kõrvale ja pinguta, et ühine projekt valmis saaks. Sa võid üllatuda kui libedalt see läheb.

VEEVALAJA
Ükskõik kui ärritavad mõned inimesed võivad olla, ei tohi sa lasta neil end mõjutada. Eriti tööasjus pead õppima rahunema ja laskma elul omasoodu minna. Mida rohkem püüad asju vägisi teha, seda rohkem hakkavad teised sind ärritama.

KALAD
Sind kutsutakse kellelegi hädas appi ja ükskõik, kui kiire sul oma kohustustega on, pead sa talle appi minema. See inimene on varem sinu heaks väga palju teinud, seega aita rõõmuga, mitte vastumeelselt.