Nädala horoskoop – 28. september – 4. oktoober 2020

JÄÄR
Kõik su tuttavad võivad olla ühel arvamusel, kuid kui su instinktid räägivad vastupidist, pead usaldama neid. Karjamentaliteet on praegu laialt levinud. Mõtle alati oma peaga.

SÕNN
Sel nädalal pead äriasjades ettevaatlik olema ja kui sulle pakutakse mingit tehingut, siis pead seda põhjalikult kontrollima. Saatan peitub üksikasjades ja kui väikese kirja lugemata jätad, siis pead maksma.

KAKSIKUD
Sa ei tohi mitte kellelgi, isegi kõige lähedasematel ja kallimatel, lasta end tagasi hoida tegemast seda, millest tead, et see on sinu jaoks õige. Oled jõudnud teelahkmele ja nüüd tuleb teha otsus. Paratamatult ei meeldi see mõnele inimesele.

VÄHK
Hoolitse selle eest, et saaksid oma pingutuste eest õiglast tasu, eriti tööl, kus teised võivad proovida anda sulle vähem kui väärid. Sa ei pea olema agressiivne, aga veendu, et saad, mille oled välja teeninud.


LÕVI
Ära kuula skeptikuid ja küünikuid – kui on midagi, mida teha tahad, siis lihtsalt tee seda, ükskõik kui hulljulge see teistele tundub. Praegu on aeg riskimiseks ja piiride nihutamiseks.

NEITSI
Pea meeles oma pikaajalisi eesmärke ja ära lase kellelgi end teelt kõrvale juhtida. Niinimetatud sõbrad mõtlevad välja igasugu põhjuseid, miks sa peaksid ümber mõtlema, aga sa pead oma instinktidele truuks jääma.

KAALUD
Räägi inimestele tõtt, isegi kui see tähendab auväärse inimese pahandamist või sõprade ja kolleegidega suhete halvenemist. Järgmise seitsme päeva jooksul pead vältima ka kõige väiksemaid valesid – kui sulle just ei meeldi pahandustesse sattuda.

SKORPION
Kui pingutad, et toetada neid, keda armastad, on päev läbinisti nauditav. Mõni võib arvata, et sul jääb puudu inimlikkusest, aga ilmselgelt ei tunne nad sind hästi. Tõesta, et nad eksivad.


AMBUR
Võib näida, et su konkurente soositakse ja sind eiratakse, aga isegi kui see on tõsi, siis milleks muretseda? Mis ajast sul teiste inimeste abi vaja on? Raja ise endale tee läbi elu.

KALJUKITS
Sa ei pruugi olla päris kindel, et su ettevõetav tegevus õnnestub, aga oled teistele lubanud, et proovid ja ei saa neid alt vedada. Kui asi halvasti läheb, siis vähemalt sult teist korda ei paluta!

VEEVALAJA
Uus algus on võimalik, aga et sellest viimast võtta, pead lahti saama kõigist asjadest, mida enam ei vaja. Sul on palju liigset füüsilist ja emotsionaalset koormat. Nüüd on aeg seda koormat kergendada.

KALAD
Te peate veenma neid, kes on võimul, et väärite suuremat vastutust ja sellega kaasnevaid hüvesid. Ajastus on tähtsaim ja praegu on õige aeg – nii et tehke edasiviiv käik ja nautige edu.