Nädala horoskoop – 28. oktoober – 3. november 2019

JÄÄR
Uue nädala alguses püüa olla kaaslaste ja lähedastega avatum. Kui pingutad, siis leiad üsna kergesti sõnad, mida pole viimastel nädalatel kasutanud – sõnad, mis parandavad suhetes mõrad, mis pole midagi muud kui arusaamatused.

SÕNN
Pead leidma oma plaanide ellu viimiseks moodusi, mis pole liiga pealetükkivad ega isekad. Praegu võib olla suure ebakindluse periood, aga on ka suurte võimaluste aeg. Jää rahulikuks, keskendunuks ja eelkõige püsi kursil.

KAKSIKUD
Kui midagi piisavalt tahad, siis leiad mooduse selle saamiseks, ükskõik kui palju takistusi su teele asetatakse. Mis iganes väljakutseid kohtad, oled nendega tegelemiseks piisavalt suur ja tugev – need isegi toovad sinus parima välja.

VÄHK
Isegi eksperdid eksivad mõnikord ja kui su aimdus ütleb sulle, et keegi, kellel on võimu ja mõjujõudu, ei tea, millest ta räägib, siis eira teda ja tema nõuandeid.


LÕVI
Ole ettevaatlik, et sa ei teeks sündmuste keerisesse sattudes midagi, mida hiljem kahetsed. Massiga kaasajooksmine on harva hea mõte ja sinu terava mõistuse juures pole mingit vajadust lasta teistel enda eest mõelda.

NEITSI
Hoolitse, et sa liiga sügavuti minnes oma perspektiivitunnet ei kaotaks. Pead tegema teadliku otsuse oma tegevust kõrvalt vaadata ja suuremat pilti näha – see on alati olemas, kui tead, kuidas vaadata.

KAALUD
Kui lähedane inimene nõuab rohkem iseseisvust, siis pead seda talle võimaldama. Praeguseks peaksid teadma, et mida tugevamini püüad teisi inimesi kontrollida, seda rohkem teeb haiget kui nad lõpuks ära lähevad. Sa oled nende sõber, mitte vangivalvur.

SKORPION
Sa näid kõhklevat ja lükkad edasi midagi, mida kindlasti naudid. Miks nii? Ükskõik, mis põhjus on, pead sa selle käsile võtma. Ära muretse riskide pärast – see on osa lõbust.


AMBUR
Tahad teha midagi inimeste heaks, kel ei lähe nii hästi kui sinul. See on sinust väga üllas, aga ära kuluta oma raha esimesele ettejuhtuvale heale eesmärgile. Hakka tegelema pikaajalise mõjuga projektiga.

KALJUKITS
Kõik teevad vigu ja kõik soovivad mõnikord, et nad saaksid tehtu tagasi võtta. Pea seda meeles ja ära ole enda vastu liiga karm, kui taipad, et sa oleksid saanud teha rohkem või paremini. Sa oled kõigest inimene.

VEEVALAJA
Järgmise kahe või kolme päeva jooksul ole oma soovidega ettevaatlik, sest tõenäoliselt need täituvad. Miks see halb on? Sest kaasnev vastutus võib suure osa lõbust ära võtta. Ütle midagi ainult siis, kui seda tõsiselt mõtled.

KALAD
Oleks kena kui suudaksid lahendada kõik maailma probleemid, aga ole realistlik: sa ei jõua lähedalegi. Mida saad teha, on liituda nendega, kes jagavad su vaateid ja kelle eesmärk on ühte kindlat asja paremaks muuta. Tee seda.