Nädala horoskoop – 28. juuni – 4. juuli 2021

JÄÄR
Sa pead oma silmaringi laiendama. Pead mõistma, et maailmas toimub rohkem kui eelnevalt teadsid. Eelkõige pead omaks võtma, et hoolimata kõigist halbadest asjadest, on maailm siiski imeline koht.

SÕNN
Millegipärast tundub, et te ei ole võimeline oma arvamust välja ütlema. Kas see võib olla sellepärast, et te teate, et teie arvamused ärritavad teisi inimesi ja te lihtsalt ei taha tüli tekitada? Mis juhtus teie tõearmastusega?

KAKSIKUD
Sul peab olema selge pilt sellest, mida tahad saavutada, eriti tööalaselt, sest kui kahtled, siis võid raisku lasta suurepärase võimaluse elus edasi jõuda. Ükskõik, mida teed, hoolitse selle eest, et oleksid sel alal parim.

VÄHK
Teie rahaline olukord tundub hullem kui see tegelikult on, nii et pidage vastu tungile teha suuri muudatusi. Jah, mingisugused kärped on pikemas perspektiivis vajalikud, kuid praegu ei ole parim aeg neid alustada, sest te ei mõtle selgelt.


LÕVI
Te peate nüüd meeles pidama, et ajudest on alati rohkem kasu, kui musklirammust. Olenemata sellest, kui võimas või heade tutvustega vastane on, te võite neist parem olla, kasutades lihtsalt oma ülimuslikku intellekti.

NEITSI
Kui autoriteetne isik pakub sulle midagi, mida oled ammu ihaldanud, siis mõtled kindlasti, kus konks on, aga kahtlustamiseks pole põhjust. Keegi ei kavatse sind alt tõmmata. Vähemalt mitte seekord!

KAALUD
Saad enamiku inimestega hästi läbi, aga pead teadma, et mõne iseloom on sinu omast nii erinev, et sõpradeks te ei saa. Kõik on korras – sellepärast ongi maailm nii huvitav.

SKORPION
Su mõistus ja süda teevad praegu head koostööd. Kuid kahjuks on mõned inimesed, kellega pead kokku puutuma, nii suures segaduses, et nende su ellu kuulumine muutub riskiks. Nii et vabane neist. Ole halastamatu.


AMBUR
Keegi, kes omab võimu arvab, et olete väga eriline ning kui te olete ka tark, siis panustate sellele ja lõikate kasu. Kasutage oma sõnaseadmisoskust, et saada ametikõrgendust või palgatõusu. Kui te olete tõesti tark, siis võite isegi mõlemad saada.

KALJUKITS
Milleks ainult unistada elust, kus pere- ja rahamured ei mängi rolli, kui väikese pingutuse abil saad selle tegelikkuseks muuta? Aitab mõtlemisest, sel nädalal hakka tegutsema! Tulevik on su enda teha.

VEEVALAJA
Sel nädalal oled suure pinge all, aga ei juhtu midagi, millega sa hakkama ei saaks, seega ole nutikas ja ära satu paanikasse. Sa suudad igast olukorrast võitjana välja tulla, nii et usu endasse.

KALAD
Jäta kahetsused selja taha ja käitu nagu elu oleks parem kui kunagi varem. Isegi tarmukal Amburil on aeg-ajalt tusatuju, aga sa taastud sellest kiiremini kui enamik. Pea meeles: armastus ja naer muudavad elu elamisväärseks.