Nädala horoskoop – 28. detsember 2020 – 3. jaanuar 2021

JÄÄR
Jaga kodus ja tööl kõigiga oma mõtteid ja tundeid ning teised poevad nahast välja, et sind õnnelikuks teha. Arusaamatused tekivad ainult siis, kui eeldad, et inimesed oskavad su mõtteid lugeda.

SÕNN
On aeg oma eesmärkidega tõsiselt tegelema hakata. Saatus võib sind juhtida ainult teatud maani – kui oled jõudnud kindlasse punkti, siis pead sealt ise edasi liikuma. Mis sind motiveerib? Mida soovid enim saavutada? Püüdle selle poole!

KAKSIKUD
Sul võib olla teatud kohustusi, aga sa ei pea olema teiste inimeste ori. Hoolitse, et kõik – sõbrad, pere, töökaaslased – teavad, et kõik, mida sa nende jaoks teed, tuleb su heast südamest.

VÄHK
Võid arvata, et oled elu hammasrataste vahele jäänud, aga see pole tõsi. Kui olemasolevast viimast võtad, siis ei lähe kaua, kuni taipad, kuidas sul on vedanud. Sulle pole ülekohut tehtud, vaid hoopis õnnistatud.


LÕVI
Lase partneritel ja pereliikmetel olla nemad ise. Lase neil minna ja teha oma asja oma tempos ja omal moel. Kui püüad nende liikumist piirata, siis saavutad ainult selle, et nad hakkavad mässama.

NEITSI
Tore, et toetad mingit üritust, aga ära lange lõksu ja ära usu, et sihile jõudmiseks on lubatud alatuid võtteid kasutada. Vahet pole, mida mõni loll ütleb, eesmärk ei pühenda abinõud, mitte kunagi.

KAALUD
Ole ettevaatlik inimestega, kelle ellusuhtumine on sinu omast väga erinev. Kui sul on selline suhtumine, et sinul on alati õigus ja teised alati eksivad, siis on konflikt paratamatu. Võib-olla on teil mõlemal õigus – või mitte kummalgi!

SKORPION
Tundub, et olete otsustanud näha halvimat igas olukorras – peate sellest kiiresti üle saama. Teie õnn sõltub täielikult sellest, millisest vaatenurgast te otsustate sündmusi näha ja hea uudis on, et see on täielikult teie kontrolli all.


AMBUR
Kõik loomingulised tegevused õnnestuvad hästi, aga oleks veel parem kui pühendaksid teised inimesed oma plaanidesse. Sõbrad ja pereliikmed tahavad sind aidata, aga ei taha su isiklikku ruumi sisse tungida.

KALJUKITS
Jää oma põhimõtetele kindlaks ja ära kasuta alatuid võtteid, vahet pole, kui väärtuslik tulemus on. Kui latti kas või natuke allapoole lased, siis pole sa kõlbelisem kui enamik teisi inimesi.

VEEVALAJA
Teiste inimestega vaieldes ära lenda liiga tugevalt peale. Sul võivad olla kõige loogilisemad arvamused ning faktid ja numbrid on kindlasti sinu poolel, aga arvesta ka nendega, kel pole nii suurt kirge tõe leidmise vastu.

KALAD
See peaks olema teie jaoks lõbus aeg, kuid on üks ebameeldiv asjaolu, millega tuleb silmitsi seista. Hea uudis on see, et kui te otsustate probleemiga tegeleda, ei ole see nii halb kui te kardate, nii et võtke nüüd julgus kokku ja tegutsege.