Nädala horoskoop – 28. august – 3. september 2023

VÄHK
Isegi kõige keerulisemale küsimusele on alati vastus, nii et ära kaota pead kui su elu pole kerge. Hoolimata sellest, mida mõned inimesed elust arvavad, on see naudingute aed – ja on alati olnud. Kui sa seda ei näe, siis vajad prille!

JÄÄR
Kui on midagi tähtsat, mis tuleb järgmise kahe või kolme päeva jooksul ära teha, siis hakka kohe peale ja eira neid, kes ütlevad, et sa ei suuda seda. Neil pole aimugi, milleks sa võimeline oled – kuigi varsti saavad teada!

SÕNN
Teil võib olla raske mõista, miks mõned inimesed käituvad teatud viisil, kuid ei ole mõtet selle pärast muretseda, sest te ei muuda nende olemust. Proovige käituda nii nagu te ei hooliks sellest, mida nad teevad.

KAKSIKUD
Sa tead, et su plaanides on viga, aga tahad seda eirata. See on viga. Kui kõigest hoolimata edasi pürid, siis kindlasti kahetsed. Selgita välja, kus viga tekkis ja paranda see ära.


LÕVI
Sul on võitjaloomus, kuid kas kasutad seda piisavalt hästi ära? Sinu sünnikaart õhutab sind tõsiselt oma elu paremaks muutmisega tegelema – võid selle käigus isegi maailma muuta.

NEITSI
Tundub, et teie võim töörindel on veidi vähenenud ja teil on vaja leida viise, kuidas inimestele meelde tuletada, miks nad peaksid tegema seda, mida te neile ütlete. Olge veenev, kuid ärge olge ebaviisakas. Juhid vajavad alluvaid, kes neid austavad.

KAALUD
See peaks olema teie jaoks nauditav aeg, kuid kui olete oma kohustuste täitmise unarusse jätnud, siis võite otsustada jätta lõbustused vahele, et oma töökohustustele järele jõuda. Lubage endale siiski vahest puhkepause, et oma patareisid laadida.

AMBUR
Praegu võib maailmas paljugi juhtuda, aga ainus asi, mis loeb, on see, mis toimub su peas. Mõtle sügavalt oma elu üle järele ja saa aru, mis suunas see liigub. Seejärel otsusta. Seejärel tegutse.

KALJUKITS
Anna teistele teada, milline on su taluvuspiir ja mis juhtub kui nad sind liiga palju õrritavad. On aegu, mil olla taktitundeline, kuid mitte praegu – ole vapper ja kui pead seda vajalikuks, siis isegi pisut jõhker.

VEEVALAJA
Mida rohkem teised tahavad teada, millega tegeled, seda salalikum peaksid olema. Mitte sellepärast, et sul oleks midagi varjata, vaid teisi teadmatuses hoides peavad nad sind huvitavamaks kui tegelikult oled!

SKORPION
Lähed tülli kellegagi, kes ei jaga su eesmärke ja arvamusi. Ja mis siis? Mida kauem teeskled, et saate oma erimeelsustest hoolimata koos töötada, seda vähem tõenäoline on, et saad tõsist tööd teha.

KALAD
Kui võtad kellegi juttu puhta kullana, siis ei märka olulisi asju. Enne mingi otsuse tegemist, nii isiklikus kui tööelus, veendu, et tead kõiki fakte, mitte ainult neid, mida teised tahavad, et sa teaksid.