Nädala horoskoop – 27. veebruar – 5. märts 2023

JÄÄR
Su elus on praegu piisavalt väljakutseid, aga sa ei pea igaühest probleemi tegema. Sa jõuad kiiremini edasi, kui valid oma lahinguid hoolikalt ja ei pane tähele seda, mis ei vii sind eesmärgile lähemale.

SÕNN
Praegu on ideaalne aeg oma mainet parendada. Sa hakkad meeldima inimestele kõrgetel kohtadel, kuid kõige tähtsam on, et usuksid endasse – siis usuvad sinusse ka teised.

KAKSIKUD
Püüa mitte vihastuda inimeste peale, kes on aeglasemad ja ei suuda otsustada nii kiiresti kui sina. Kui tahad asjad tehtud saada, siis pead kas üksi tegutsema või liituma nendega, kellel on sama suur edunälg.

VÄHK
Keegi teie kolleegidest või äripartneritest on võtnud endale liigselt vabadust ja te olete piiripeal, et peatselt midagi ebaviisakat öelda. Kuid mõelge hoolikalt enne oma suu avamist. Kas te tõesti tahate sõda alustada?


LÕVI
Kui oled midagi valesti teinud ja tead, et varem või hiljem saadakse sellest teada, siis ehk peaksid kohe ise üles tunnistama. Ükskõik kui suur su süü on, võivad teised olla valmis sulle andestama kui pattu kahetsed ja andestamise lihtsaks teed.

NEITSI
Sul avaneb võimalus kedagi hädas aidata ja teed seda kõhklematult. Siiski oleks tark abivajajale selgeks teha, et hiljem peab ta enda eest ise edasi hoolitsema. Sa ei taha temaga iga päev tegeleda!

KAALUD
Kui keegi küsib teile arvamust mõne isikliku asja kohta, siis ütlete selle hea meelega välja. Kui aga kuues meel ütleb teile, et nad ei rõõmusta tõe kuulmise üle, siis võib-olla peaksite selle enda teada jätma. Las nad tegelevad ise oma asjade lahendamisega.

SKORPION
Ära põlga ideed lihtsalt sellepärast, et see tundub ebapraktiline. Praegu võib see nii paista, aga mõne päeva pärast näed seda teistsuguses valguses ja taipad, et kui midagi väga tahad, siis leiad mooduse selle saamiseks.


AMBUR
Kas sulle meeldivad väljakutsed? Muidugi meeldivad ja see on hea, sest kui tahad võitluses peale jääda, eriti tööasjades, siis pead järgmise kahe või kolme päeva jooksul panuseid tõstma. Võit on kõige olulisem.

KALJUKITS
Sul on õigus uskuda, mida iganes soovid ja see, kes püüab vastupidist väita, ei ole su sõber ning sa ei tohi raisata aega temaga vaidlemisele. Kindlasti kasuta oma õigust mõelda, rääkida ja käituda nii nagu sina õigeks pead.

VEEVALAJA
Kui autoriteetne isik pakub sulle midagi, mida oled ammu ihaldanud, siis mõtled kindlasti, kus konks on, aga kahtlustamiseks pole põhjust. Keegi ei kavatse sind alt tõmmata. Vähemalt mitte seekord!

KALAD
Sel nädalal oled suure pinge all, aga ei juhtu midagi, millega sa hakkama ei saaks, seega ole nutikas ja ära satu paanikasse. Sa suudad igast olukorrast võitjana välja tulla, nii et usu endasse.