Nädala horoskoop – 27. september – 3. oktoober 2021

JÄÄR
Olete sel nädalal rahutu ega tea ise ka, mille tõttu. Minge kindlasti välja ja liigutage end, kuid ärge minge kodust liiga kaugele, sest muidu võib olla raske tagasi jõuda. Kuhu iganes te ka ei läheks, hoidke oma lähedastega ühendust.

SÕNN
Teie rahaline olukord tundub hullem kui see tegelikult on, nii et pidage vastu tungile teha suuri muudatusi. Jah, mingisugused kärped on pikemas perspektiivis vajalikud, kuid praegu ei ole parim aeg neid alustada, sest te ei mõtle selgelt.

KAKSIKUD
Raske töö pole kunagi kellelegi liiga teinud, nii räägitakse, aga see ei tähenda, et sa peaksid end kogu aeg tööga üle koormama. Selle nädala mõjutused annavad võimaluse väljateenitud puhkepausiks. Ära ole loll, et selle võimaluse kasutamata jätad.

VÄHK
Lahendus su rahamuredele ilmneb varsti, seega jää rahulikuks ja ära tee midagi drastilist. Ohvreid tuleb tuua, aga need ei põhjusta sulle erilist valu kuni kasutad oma pead ja kaasasündinud andeid.


LÕVI
Maailma poolt vaadates ei saa sa eksida, seega ole julgem ja ära karda teistele varvastele astuda – tõenäoliselt vabandavad nemad sinu ees! Sa liigud igas mõttes kiiremini kui keegi teine.

NEITSI
Kõik teevad vigu ja kõik soovivad mõnikord, et nad saaksid tehtu tagasi võtta. Pea seda meeles ja ära ole enda vastu liiga karm, kui taipad, et sa oleksid saanud teha rohkem või paremini. Sa oled kõigest inimene.

KAALUD
Sa võid arvata, et keegi varjab su eest midagi, ja võib-olla varjabki, aga ära muretse selle pärast. On vähetõenäoline, et need on halvad uudised ja on isegi võimalik, et plaanitakse mingit üllatust. Ära riku seda nuhkimisega ära.

SKORPION
Teistel võivad olla kahtlused selle suhtes, mida teete, kuid teie neid ei jaga. Isegi kui te teete aja jooksul mõne vea, siis teie motivatsiooni ja eesmärgitunnet see ei kõiguta, liigute jätkuvalt edasi oma unistuste poole.


AMBUR
Püüa mõista inimesi, kes on sind alt vedanud või muul moel sulle ebameeldivusi põhjustanud. Pole kahtlustki, et nad väärivad karmi kohtlemist, aga antud juhul reageerivad nad toetusele paremini kui kriitikale.

KALJUKITS
Kui tunned, et pead välja minema ja lõbutsema, siis tee seda ning ära tunne vähimatki süüd. Jäta mured seljataha ja tee seda, mis paneb sind rõõmustama, et elad. Elu peab lõbus olema.

VEEVALAJA
On kasulik salatseda, eriti kui tegutsed plaaniga, mis vajab õnnestumiseks üllatusmomenti. Kui inimesed hakkavad nuhkima ja küsima, millega tegeled, siis räägi neile ükskõik mida peale tõe. Jah, võib-olla pead sa valetama.

KALAD
Sul on oma aated ja ei tee mitte kunagi kompromisse, kõige vähem materiaalse kasu saamiseks. Hoolitse, et need, kellega koos sa elad ja töötad seda teaksid ja hoolitse, et nad teaksid kui pahaseks sa saad kui nad proovivad su meelt muuta.