Nädala horoskoop – 27. märts – 2. aprill 2023

JÄÄR
Tahad teha midagi inimeste heaks, kel ei lähe nii hästi kui sinul. See on sinust väga üllas, aga ära kuluta oma raha esimesele ettejuhtuvale heale eesmärgile. Hakka tegelema pikaajalise mõjuga projektiga.

SÕNN
Ole aus ja õiglane ning ära anna järele kiusatusele olla hooletu lihtsalt sellepärast, et keegi ei saa sind takistada. Praegu on suurepärane aeg sõpradega koos olemiseks ja rühmategevusteks ning on veel parem kui te kõik käitute ühtmoodi eetiliselt.

KAKSIKUD
Uue nädala alguses püüa olla kaaslaste ja lähedastega avatum. Kui pingutad, siis leiad üsna kergesti sõnad, mida pole viimastel nädalatel kasutanud – sõnad, mis parandavad suhetes mõrad, mis pole midagi muud kui arusaamatused.

VÄHK
Teatud inimgrupp võib tunduda sinuga võrreldes täiesti teistsugune, kuid teil on rohkem ühist kui arvad. Sel nädalal juhtub midagi, mis näitab sulle, et peaksite sagedamini koos töötama ja naerma.


LÕVI
Kui sul on midagi öelda, millest tead, et see mõnele ei meeldi, siis ütle seda kohe. Ära muretse tagajärgede pärast, ära isegi mõtle neile – sinu ülesanne on öelda nii nagu asi on ja sa näed seda selgemalt kui enamik teistest.

NEITSI
Veendu, et sa ei sega end millessegi, millest ei saa hiljem lahti öelda, eriti kui asi puudutab raha. Enamasti saad oma instinkte usaldada, aga seekord võib olla see üks kord tuhandest kui nad sind alt veavad.

KAALUD
Olenemata sellest, kui palju rivaale teie vastu meelestatud on ja kui palju nad ka ei ohusta teie plaane, peate te oma närve hoidma. Mida rohkem lärmi nad teevad, seda tõenäolisem on see, et neil ei ole võimalik teid peatada, nii et jätkake.

SKORPION
Tulevik ei ole tume, ükskõik, mida mõni pessimist ütleb. Tegelikult on see erakordselt ere ja sa oled õigel ajal õiges kohas, et kõiki saabuvaid häid asju ära kasutada. Hoia silmad ja kõrvad lahti.

AMBUR
Tee endale nime. Tee midagi tavapäratut. Alusta igat päeva kindla eesmärgiga ja anna endast kõik, et seda saavutada. Samuti pea meeles, nii tööl kui isiklikus elus, et kõik, mida teed, olgu oivaline.

KALJUKITS
Sa hakkad tegema tohutult tähtsat otsust, mis võib muuta su elu kulgu. Sa ei pruugi muretseda niivõrd muutuse enda kui teiste reaktsiooni pärast. Ära muretse, nad harjuvad sellega.

VEEVALAJA
Su aju võib pulbitseda suurepärastest ideedest, aga mida need väärt on kui sa nendega midagi ette ei võta? Kui sul on tõsi taga ja tahad maailma muuta, siis on selleks vaja rohkem kui lihtsalt ideid – selleks on vaja pühendumist.

KALAD
Sa oled põhjusega see, kes oled, nii et ära lase kellelgi endale ette kirjutada, kuidas peaksid mõtlema või käituma. Õnneks oled sa loomult piisavalt kangekaelne, et mitte kompromissile minna.