Nädala horoskoop – 27. mai – 2. juuni 2019

JÄÄR
Teil on alati enda kaitseks palju öelda, kuid vähemalt mõnda aega oleks mõistlik hoida suu kinni ja kuulata, mida teised ütlevad. Teil on võimalik sel nädalal midagi enda jaoks kasulikku õppida, juhul kui soovite oma kõrvu kasutada.

SÕNN
Vaadates viimastele nädalatele tagasi, olete üllatunud, kui palju aega raiskasite asjadele, mis ei ole tegelikult olulised. Teisest küljest oli teil väga lõbus, seega ei ole vaja end süüdi tunda. Lõbu on oluline osa elust.

KAKSIKUD
Kui olete rahul oma karjääri kulgemisega, siis ärge midagi muutke. Kui te siiski arvate, et peaksite oma võimete juures rohkem teenima ja karjääriredelil palju kiiremini edasi liikuma, siis tehke selle jaoks midagi – nüüd!

VÄHK
Olenemata sellest, kui palju rivaale teie vastu meelestatud on ja kui palju nad ka ei ohusta teie plaane, peate te oma närve hoidma. Mida rohkem lärmi nad teevad, seda tõenäolisem on see, et neil ei ole võimalik teid peatada, nii et jätkake.

LÕVI
Te hakkate aru saama, et olete usaldanud kedagi, kes mängib täiesti teistsugust mängu, mille võitmine on ainult neile tagatud. Nüüd, kui olete nad paljastanud, on teil võimalus ja kohustus olukord ümber pöörata.

NEITSI
Te teate, mida on vaja teha, ja teate, et peate seda ennekõike kohe tegema, nii et miks te kõhklete? Heitke kõik kahtlused, mis teil võivad olla oma meelest kõrvale. Kunagi pole vaja karta midagi muud, peale hirmu enda.


KAALUD
Püüdke olla usaldavam, eriti kui tegemist on inimestega, kelle toetus võib tulevikus olla elutähtis. Olenemata sellest, kui kindel te oma võimetes olete, ei saa te kõike üksi teha. Üldiselt tuleb teine vaatepunkt kasuks.

SKORPION
Mida rohkem üritate midagi välja selgitada, seda enam peavalu see põhjustab. Nii et lõpetage proovimine. Mõnel juhul ei ole lihtsat vastust. Mõnele küsimusele ei ole üldse vastust. Kas see on suuremas plaanis tõesti oluline? Ei!

AMBUR
Te peate nüüd meeles pidama, et ajudest on alati rohkem kasu, kui musklirammust. Olenemata sellest, kui võimas või heade tutvustega vastane on, te võite neist parem olla, kasutades lihtsalt oma ülimuslikku intellekti.

KALJUKITS
See peaks olema teie jaoks lõbus aeg, kuid on üks ebameeldiv asjaolu, millega tuleb silmitsi seista. Hea uudis on see, et kui te otsustate probleemiga tegeleda, ei ole see nii halb kui te kardate, nii et võtke nüüd julgus kokku ja tegutsege.

VEEVALAJA
Tundub, et paljud inimesed annavad teile hetkel nõu, kuid kui te olete tark, siis ei võta te arvesse sõnagi sellest. Ainult teie teate, mida te vajate, nii et ainult teie olete sobiv isik andma juhiseid. Tehke, mida teie sisemine hääl teile ütleb.

KALAD
Kui teie praegune lähenemine isiklikule või tööalasele probleemile ei tööta, siis on selge, et peate seda käsitlema teistsuguse nurga alt. Mõned inimesed ütlevad, et te olete liiga paindumatu, et muutuda. Tõestage, et nad eksivad.