Nädala horoskoop – 27. mai – 2. juuni 2024

VÄHK
Tähed soosivad loomingulisi ettevõtmisi, nii et kui on mingi kunstiprojekt, millega tahad alustada, siis ära enam oota. Pea meeles, et ei ole olemas ideaalset aega – praegune hetk on kõik, mis sul on.

JÄÄR
Mis ka ei juhtunud ja ükskõik, kes süüdi oli, pole mingit mõtet eile toimunut kahetseda, sest sa ei saa minna tagasi ja seda muuta. Aga sa saad teha homse paremaks. Võta see endale eesmärgiks.

SÕNN
Kui vajad abi, siis pead seda paluma. Sa oled teisi nii palju aidanud, et nad poevad nahast välja, et sulle vastuteenet teha, aga nad ei saa seda teha, kui ei tea, et sul raske on. Ütle neile.

KAKSIKUD
Räägi seda, mida usud tõsi olevat ja ära muretse liiga palju selle pärast, kuidas see teisi inimesi mõjutab. Faktid on faktid ja neid ei tohi eitada, isegi mitte selleks, et säästa nende tundeid, kes pole nii targad ja stabiilsed kui sina.


LÕVI
Sa võid meeleheitlikult püüda näidata, mida oskad, aga ära mine üle võlli ja tee midagi rumalat. Miks? Sest see teeb sinust kerge sihtmärgi neile, kes tahavad su auahned plaanid ära rikkuda. Ole nutikas ja käitu ka nutikalt.

NEITSI
Kui andsid lubaduse, siis pead seda pidama. Kui proovid praegu välja vingerdada, siis kahjustad oma mainet, võib-olla mitte pöördumatult, aga kindlasti nii palju, et teatud inimesed sind enam nii kergesti ei usalda.

KAALUD
Sa ei pruugi töö juures praegu erilise surve all olla, aga ära kasuta seda ettekäändena end lõdvaks lasta või vähem pingutada. Olulised inimesed jälgivad sind endiselt, nii et veendu, et neile meeldiks see, mida nad näevad.

AMBUR
Kui sõber on ülikriitiline, siis ära võta seda südamesse. Ta on ilmselt enda peale rohkem pahane kui sinu peale, aga ta ego ei lase tal seda tunnistada. See pole tülitsemist väärt. Ta heastab selle sulle homme.

KALJUKITS
Räägi inimestele tõtt, isegi kui see tähendab auväärse inimese pahandamist või sõprade ja kolleegidega suhete halvenemist. Järgmise seitsme päeva jooksul pead vältima ka kõige väiksemaid valesid – kui sulle just ei meeldi pahandustesse sattuda.

VEEVALAJA
Kui keegi tahab viriseda ja märatseda ning tüütus olla, siis lase tal seda teha. Tõenäoliselt loodab ta, et sa reageerid üle. Ära luba talle seda rahuldust. Kohtle teda teenitud põlgusega – eira teda täielikult.

SKORPION
Ole sina ise ja lase oma loomingulisel poolel särada. Su konkurendid võivad püüda su plaane nurjata, aga see õnnestub neil ainult siis kui lased neil end segada või ärritada. Kui sul on piisavalt tahtmist, siis oled edukas.

KALAD
Järgmise seitsme päeva jooksul on sul lihtsam töö juures enesekindel olla, aga ära mine liiga kaugele ega jäta teistele muljet, et muutud diktaatoriks. Pikas perspektiivis toimib veenmine alati paremini kui sundimine.