Nädala horoskoop – 27. juuli – 2. august 2020

JÄÄR
Sa ei pea minemiseks ja tulemiseks luba küsima. See on sinu elu ja sul on õigus elada seda nii nagu soovid ning kui mõnele see fakt ei meeldi, siis on ehk aeg need inimesed oma elust kõrvale jätta. Vabadus on kõige olulisem.

SÕNN
Te peate tegema vajalikke uuringuid raha- ja äriasjades. Kui te lasete teistel enda jaoks asju otsustada, siis on peaaegu kindel, et nad saavad valesti aru, tehke jõupingutusi ja veenduge, et asjad on teie kontrolli all.

KAKSIKUD
Miski, mida pidasid keeruliseks, on hoopis lihtne ja miski, mida pidasid lihtsaks, osutub keeruliseks. Mine vooluga kaasa. Elu mõte ei ole sündmused iseenesest, vaid selles, kuidas sa lased neil end mõjutada.

VÄHK
Elu peaks olema lõbus ja see peaks nii jääma, kui te ei lase väikestel teemadel end muserdada. Samuti ärge raiskage aega muretsedes, et teised ei ole nii õnnelikud. Olge õnnelik ja edukas ning olge eeskujuks, mida nad soovivad järgida.


LÕVI
Püüa mitte sattuda olukorda, mille üle sul täit kontrolli ei ole. Su enesekindlus võib praegu suur olla, aga see ei kaitse sind inimeste eest, kellel on ausast mängust teistsugune arvamus kui sinul.

NEITSI
Sa ei pea selgitama, miks midagi teed, isegi mitte armastatud inimestele. Teised austavad sind rohkem kui oled oma unistuse ja ihade poole püüdlemisel enesekindel. Ära kurda. Ära selgita. Ära vabanda. Lihtsalt tegutse.

KAALUD
Miski, mida töö juures kuuled, võib sulle hiiglaslikku kasu tuua, aga ainult siis kui taipad kiiresti tegutseda. Sa pole ainus, kes otsib moodust kaugemale jõuda, seega ole valvel, otsustusvõimeline ja dünaamiline.

SKORPION
Sa tead, et su plaanides on viga, aga tahad seda eirata. See on viga. Kui kõigest hoolimata edasi pürid, siis kindlasti kahetsed. Selgita välja, kus viga tekkis ja paranda see ära.


AMBUR
See, mida probleemiks pead, ei ole seda tegelikult üldse ja järgmine sündmus aitab sul sellest aru saada. Fakt on ka see, et ükskõik, mida õnnetusekuulutajad võivad öelda, ei kuku taevas pähe, vähemalt mitte sulle.

KALJUKITS
Sa tead, mida tuleb teha, et asjad korda seada ja pereliikmete ja kolleegide südamed rahustada, nii et tee seda. Aga ole kindel, et suudad antud lubadused täita ja ära iial luba midagi rahaga seotut.

VEEVALAJA
Enne kui võtad vastu lõpliku otsuse pikaajalise rahalise ettevõtmise osas, pead olema kindel, et tead kõiki fakte. Kui jätad midagigi juhuse hooleks, siis on reaalne võimalus, et maksad rohkem kui peaksid.

KALAD
Ilmneb, et keegi, kellega koos töötad, on teinud vea ja hea meelega süüdistaks sind. Ära lase sel juhtuda! Tema pole ainus, kes võib näpuga näidata. Näita talle, et sina oskad ka seda mängu mängida.