Nädala horoskoop – 27. jaanuar – 2. veebruar 2020

JÄÄR
Su elus on inimesi, kes, hoolimata kõigist su pingutustest, pole kunagi rahul – nii et milleks üldse üritada? Su tõelised sõbrad hindavad sind rohkem kui arvata oskad ja nemad on need, kes loevad.

SÕNN
Kui endasse usud ja agaralt konkreetse eesmärgi poole liigud, siis pole mingit põhjust, miks su nimi ei võiks olla tuntud ja pangakontol suur summa. Kõik on su enda teha.

KAKSIKUD
Kui on midagi tähtsat, mis tuleb järgmise kahe või kolme päeva jooksul ära teha, siis hakka kohe peale ja eira neid, kes ütlevad, et sa ei suuda seda. Neil pole aimugi, milleks sa võimeline oled – kuigi varsti saavad teada!

VÄHK
Sa võid tahta tagasi teha kellelegi, kes on sinu kohta kuulujutte levitanud, aga kas see on seda väärt? Kui ütled midagi ebaviisakat, siis ta näeb, et on õnnestunud sind mõjutada. Lihtsalt eira teda – see teeb rohkem haiget.


LÕVI
Sel nädalal mängi oma õnnega ja usu, et kõik on võimalik. Aga pea meeles, et kuigi sinul võib hästi minna, ei ole kõik sama õnnelikud, nii et ära hoople oma eduga – see võib põhjustada mõttetut põlgust.

NEITSI
Teatud inimesed võivad püüda panna sind end halvasti tundma, näidates näpuga su puudujääkidele, aga mitte keegi ei ole täiuslik, isegi mitte sina, ja see, et midagi valesti läks, on lihtsalt märk sellest, et püüdsid midagi teha – enamik ei vaevu proovimagi.

KAALUD
Pole vaja kõhu kõrvalt kokku hoida või suuri ohvreid tuua, ükskõik, mida mõned inimesed võivad öelda. Võib näida, et su rahalistest raskustest pole väljapääsu, aga alati on, seega jää rahulikuks ja mõtle loogiliselt.

SKORPION
Ära lase inimestel oma tunnetega mängida ja panna sind tegema asju, mida sa ei teeks kui mõtleksid loogiliselt. Mingil hetkel pead karm olema ja teistele ütlema, et sa ei taha seda mängu enam mängida.


AMBUR
Sa teed liiga paljude inimeste heaks liiga palju ja pead aja maha võtma. Kui püüad edaspidigi kõike teha, siis on kindel, et põled läbi, nii füüsiliselt kui emotsionaalselt, nii et lõpeta iga kapriisi rahuldamine.

KALJUKITS
Mida rohkem tahad asju omamoodi teha, seda rohkem tahavad teised teha teistmoodi ja konfliktipotentsiaal on ilmne. Sel juhul võib olla kasulikum järele anda, vähemalt siis kui asi puudutab perekonda ja raha.

VEEVALAJA
Mingil põhjusel on sulle vastumeelne võtta selline risk, mille puhul muidu ei kõhkleks. Võib-olla püüab su alateadvus sind kaitsta. Võimalik, et see teab midagi, mida su tavamõistus ei tea.

KALAD
Sa tahad välja minna ja maailma avastada, aga kohustused hoiavad sind tagasi. Jäta need sinnapaika. Kas maailm lõpeb enneaegselt kui sa ei saa kindlaid asju kindlaks ajaks valmis? Muidugi mitte.