Nädala horoskoop – 27. detsember 2021 – 2. jaanuar 2022

JÄÄR
Sel nädalal sul erilisi muresid pole ja see on hea, sest siis pole põhjust närvitseda. Hiljutised sündmused on sulle meenutanud, et sekkumine ja poole valimine teeb väga tihti asjad hullemaks kui need enne olid.

SÕNN
Sa pead kaitsma oma saavutatut, mis on märkimisväärne. Terve mõistus ütleb sulle, et edu ei saa igavesti kesta ning kui jätkad riskide võtmist, võid kõik kaotada. Võib-olla on aeg õnnega mängimine lõpetada ja võidud välja võtta.

KAKSIKUD
Tee asju südame ja hingega. Ükskõik kui palju loomulikku annet sul on ja ükskõik kui hea on su tehniline taip, teistest eristab sind su entusiasm.

VÄHK
Sa näid kõhklevat ja lükkad edasi midagi, mida kindlasti naudid. Miks nii? Ükskõik, mis põhjus on, pead sa selle käsile võtma. Ära muretse riskide pärast – see on osa lõbust.


LÕVI
Kasuta oma šarmi ja saa oma tahtmine. Pea meeles, et parim moodus teiste inimeste oma nõusse saamiseks on meeldida neile emotsionaalsel tasandil. Faktid ja numbrid on muidugi ka tähtsad, aga tunded kallutavad kaalukausi sinu kasuks.

NEITSI
Sa ei pruugi teatud isikuga ühel meelel olla, aga kui pingutad, siis jõuad kompromissile, mis rahuldab teid mõlemat. On täiesti võimalik olla mõnel alal liitlased ja mõnel teisel konkurendid, kuigi sõpradeks ei saa te kunagi.

KAALUD
Sel nädalal on sul mitu võimalust oma mainet kasvatada ja ilmas edasi jõuda. Kuid sa ei pea selleks palju vaeva nägema. Kasuta oma šarmi – imestad kui kaugele sellega jõuad.

SKORPION
Vii lõpule mõni loov tegevus, midagi, mis võib tuua sulle tunnustuse ja autasud, mida usud end olevat ära teeninud. Isegi kui see ei tee sind rikkaks ja kuulsaks, on see siiski hästi tehtud töö.


AMBUR
Enne kui oma tegevustes uue suuna võtad, veendu, et lähedased sind toetavad. Püüa teisi veenda, et sinu soovid on kasulikud ka neile. Oleks muidugi abiks, kui see oleks tõsi.

KALJUKITS
Sa tundud olevat kahevahel, kas minna uue plaaniga kiiresti edasi või oodata ja vaadata, kuidas asjad kujunevad. Loodetavasti otsustad esimese variandi kasuks, sest mida kauem ootad, seda tõenäolisem on, et teised jõuavad sinust ette.

VEEVALAJA
Te peate oma finantsasjades korda looma ja sellega on väga kiire. Olge endaga halastamatu ja veenduge, et eristate oma vajadusi ja soove. Kui midagi ei ole absoluutselt vajalik, siis saate ilma selleta hakkama.

KALAD
Teil on alati enda kaitseks palju öelda, kuid vähemalt mõnda aega oleks mõistlik hoida suu kinni ja kuulata, mida teised ütlevad. Teil on võimalik sel nädalal midagi enda jaoks kasulikku õppida, juhul kui soovite oma kõrvu kasutada.