Nädala horoskoop – 27. aprill – 3. mai 2020

JÄÄR
Hoia eemale vaidlustest, mis sind ei puuduta. Mida rohkem teised püüavad sind osalema meelitada, seda suuremat distantsi pead hoidma. Eriti kehtib see sõpruse ja raha puhul – need ei sobi kokku.

SÕNN
Ära mõtle endast halvasti kui pead tunnistama, et sul on mingi eesmärgi saavutamine ebaõnnestunud. Fakt on see, et sa proovisid – paljud teised isegi ei alusta – ja juba see teeb sinust teatud mõttes kangelase.

KAKSIKUD
Võid arvata, et kui sa varsti ei tegutse, siis su suur võimalus läheb mööda, kuid see pole tõsi. Kiirustamise vajadus on illusioon ja järgmise kahe või kolme päeva jooksul toimuv tõestab seda. Tegelikult pole kuhugi kiiret.

VÄHK
Konkurendid näivad teadvat, mida sa teed, samas kui sa ise päris täpselt ei tea – see on pahasti. Hoia oma asju rohkem salajas või leia moodus enda ümber toimuvat paremini hoomata.


LÕVI
Sa tead, et su plaanides on viga, aga tahad seda eirata. See on viga. Kui kõigest hoolimata edasi pürid, siis kindlasti kahetsed. Selgita välja, kus viga tekkis ja paranda see ära.

NEITSI
Ei loe kui kindel sa oled, et sinul on õigus ja teistel mitte, sa ei jõua kaugele kui nõuad, et nad sinuga nõustuksid. Otsi kompromissi, seda pole nii raske leida.

KAALUD
Sa kuuled midagi, mida saad soovi korral enda heaks ära kasutada, aga kas on õige seda teha? Kui sulle öeldakse midagi saladuskatte all või kuuled pealt saladust, mis polnud sinu kõrvadele mõeldud, siis ei pruugi olla õige tegu seda ära kasutada.

SKORPION
Oled sel nädalal alustanud paljude uute asjadega, aga varsti pead valima ühe või kaks projekti, millele keskenduda. Pea meeles, kvaliteet on alati olulisem kui kvantiteet, nii et pole mõtet püüda kõike ära teha.


AMBUR
Usalda oma instinkte, isegi siis kui ülemused ütlevad sulle, et oled kõigest valesti aru saanud. Kuula, mida su sisehääl püüab sulle öelda ning tegutse selle järgi. Sa ei vaja ühtki muud nõuannet.

KALJUKITS
Su elu hakkab ülesmäge minema kui juba ei lähe. Su tõus saab olema kiirem kui oled endaga aus oma nõrkuste ja tugevuste suhtes. Võid kihla vedada, et su konkurendid on nendega juba kursis.

VEEVALAJA
Sa pead tõsiselt käsile võtma raha- või äriasjad, mille oled viimasel ajal unarusse jätnud. Samuti võib olla vaja hakata karmilt kohtlema inimesi, kes pole sinuga ausat mängu mänginud – isegi kui see tähendab suhte lõpetamist.

KALAD
Saad võimaluse lohutada sõpra või pereliiget, kes on viimasel ajal kehvas tujus olnud. Annus sinu optimistlikku ellusuhtumist on just see, mida ta vajab, et ennast kokku võtta ja hakata jälle elu helget poolt nägema.