Nädala horoskoop – 26. oktoober – 1. november 2020

JÄÄR
Keskenduge nädala alguses kindlasti positiivsetele asjadele, sest kui te lubate negatiivsetel mõtetel võimust võtta, siis on raske neid jälle maha raputada. Millised iganes teie praegused probleemid ka ei ole, need ei ole nii halvad kui näivad.

SÕNN
Raske töö pole kunagi kellelegi liiga teinud, nii räägitakse, aga see ei tähenda, et sa peaksid end kogu aeg tööga üle koormama. Selle nädala mõjutused annavad võimaluse väljateenitud puhkepausiks. Ära ole loll, et selle võimaluse kasutamata jätad.

KAKSIKUD
Lõbutse. Naudi elu. Ole koos sõpradega. Täna pole aeg mõelda tööle, rahale või mõnele muule murettegevale asjale. Sa oled puhkepausi ära teeninud. Teistel on ka sinu pärast hea meel.

VÄHK
See on isiklike asjade, eriti partnerluse jaoks hea nädal. Südameasjade puhul on teil väike tõenäosus ebaõnneks ja see, et saate mõnda aega, mida te soovite, teeb teile head.


LÕVI
Sel nädalal pinguta, et teha seda, mida teised inimesed tahavad, isegi kui sa ei tee seda südamega. Nädala pärast võid sa ise teiste abi vajada ning seda on tõenäolisem saada kui nad tunnevad, et on sulle võlgu.

NEITSI
Sa pole kunagi tühjast-tähjast lobisenud ja teiste jauramine on su jaoks üliigav. Ära tee neist välja ja keskendu sellele, mis on sulle tähtis, isegi kui keegi teine nii ei arva. Ole kõrgemal pisiasjadest.

KAALUD
Sa võid tahta loobuda millestki, mis ei edene nii nagu sina tahad. Ära anna alla. Selle nädala lõpupoole juhtub midagi, mis paneb sind mõistma, et su aeglane edenemine on kõigest ajutine tõrge ja isegi vajalik.

SKORPION
Mine vooluga kaasa ning lase sündmustel areneda omasoodu. See kehtib kõigil elualadel, kuid eriti pere- ja rahaasjades, kus muretsemine teeb probleemid ainult hullemaks. Küll kõik laabub.


AMBUR
Siiras pingutus toob alati tulemusi, nii et jätka pusimist sellega, mille kallal töötad ja ära lase pead norgu kui tulemused viibivad. Miski, mida teed, pole aja raiskamine ja ühel päeval saavutad oodatud läbimurde.

KALJUKITS
Teatud inimesed võivad püüda panna sind end halvasti tundma, näidates näpuga su puudujääkidele, aga mitte keegi ei ole täiuslik, isegi mitte sina, ja see, et midagi valesti läks, on lihtsalt märk sellest, et püüdsid midagi teha – enamik ei vaevu proovimagi.

VEEVALAJA
Võib tunduda nagu tantsiksid teiste pilli järgi, aga miks see peaks halb olema? Mõnikord on tore end lõdvaks lasta ja lasta teistel muretseda, kuhu edasi liikuda ja mida järgmisena teha. Elu ei pea olema draama.

KALAD
Loomingus ja armuasjades on sel nädalal piiriks taevas ja kuna praegu on tähtede seis väga hea reisimiseks, siis peaksid teel olema. Ära lase perekondlikel kohustustel end tagasi hoida. Sul on õigus kasutada natuke aega iseenda jaoks.