Nädala horoskoop – 26. juuli – 1. august 2021

JÄÄR
Praegu on teil piisavalt ideid, kuid tunnete veidrat vastumeelsust ja ei soovi neist maailmale teada anda. Võib-olla ei ole see nii halb. Te ei taha, et rivaalid varastaksid teie mõtted enne, kui saate võimaluse neid ise kasutada.

SÕNN
Otsus, mille juba ammu tegite, ei tundu nüüd nii hea mõte, kuid kahjuks ei saa te seda enam muuta. Võtke olukorrast parim ja lubage endale, et te ei ole tulevikus nii kiirustav.

KAKSIKUD
Sa pead end mõneks ajaks maailmast välja lülitama ja oma mõtetega üksi olema. Teised võivad mõelda, miks sa äkitselt suhtlemist väldid, aga nad võimaldavad sulle aega ja ruumi, mida vajad. Nad on selle sulle võlgu.

VÄHK
Püüa mitte vihastada või pettuda kui su eesmärk tundub olevat kaugemal kui kunagi varem. Nii nagu kõik juhtub põhjusega, on põhjus ka sellel, et midagi ei juhtu.


LÕVI
Kasuta oma praegust head õnne täielikult ära ja veendu, et su lähedasimad teavad, mida nende vastu tunned. Võimalik, et nad juba teavadki, aga kunagi ei tee paha kindel olla. Sõnad „ma armastan sind” pole kunagi raisatud.

NEITSI
Ükskõik, milline su eriline anne on, pead seda hästi ära kasutama. Kui sul tekib töö juures võimalus, siis haara sellest kahe käega ja ära muretse, et ei saa ülesandega hakkama. Sa teed selle suurepäraselt ära ja tõstad oma mainet.

KAALUD
Sa võid olla loomu poolest mässaja, aga praegu pole hea aeg teisi ärritada. Selle asemel uuri välja, millist abi sõbrad ja pereliikmed vajavad ning tee kõik võimalik nende eesmärkide täide viimiseks. Lühidalt: ole positiivne, mitte negatiivne.

SKORPION
Ole ettevaatlik, et sa ei teeks sündmuste keerisesse sattudes midagi, mida hiljem kahetsed. Massiga kaasajooksmine on harva hea mõte ja sinu terava mõistuse juures pole mingit vajadust lasta teistel enda eest mõelda.


AMBUR
Ei tasu kõigile rääkida, millega tegeled ja miks. Sa ei pea valetama, aga selline info, mis võib konkurentidele ja vaenlastele kasulik olla, hoia endale. Praegu pole aeg jagamiseks.

KALJUKITS
Sõprusel on praegu nii palju positiivseid mõjusid, et sa peaksid olema loll kui seda ära ei kasuta – ja loll ei ole sa mingil juhul! Kui vajad abi, siis lihtsalt tee suu lahti. Abi on alati saadaval.

VEEVALAJA
Kui teie praegune lähenemine isiklikule või tööalasele probleemile ei tööta, siis on selge, et peate seda käsitlema teistsuguse nurga alt. Mõned inimesed ütlevad, et te olete liiga paindumatu, et muutuda. Tõestage, et nad eksivad.

KALAD
Keegi, keda reisil kohtad, osutub väga tähtsaks kontaktiks, nii isiklikus mõttes kui tööalaselt. Pinguta, et käia väljas ning inimestega kohtuda ja nendega rääkida. See pole keeruline.