Nädala horoskoop – 26. detsember 2022 – 1. jaanuar 2023

JÄÄR
Täna peaks olema väga viljakas päev, aga on oht, et kiirustades näitama, mida teha oskad, võtad endale liiga palju ülesandeid ja ei saa ühtki korralikult täidetud. Keskendu ühele asjale, mida väga hästi oskad ja tee seda hiilgavalt.

SÕNN
Vahet pole kui palju geniaalseid ideid su peas ringi tiirleb, kuni sa nendega midagi ei tee, ei tähenda need midagi. Liiga kaua oled sa suurte plaanidega välja tulnud, aga pole kaugemale jõudnud. Nüüd on aeg tegutseda.

KAKSIKUD
Kui te olete mingi kavaga juba alustanud, siis peate sellega lõpuni minema. Olles nii kaugele jõudnud ja investeerinud palju aega ja energiat, ei saa te nüüd sellest loobuda. Lisaks võib tulemus olla parem, kui te ootasite.

VÄHK
Sa võid arvata, et keegi varjab su eest midagi, ja võib-olla varjabki, aga ära muretse selle pärast. On vähetõenäoline, et need on halvad uudised ja on isegi võimalik, et plaanitakse mingit üllatust. Ära riku seda nuhkimisega ära.


LÕVI
Kui sul on kapis mõni luukere – ja sul on – siis kindlaim viis neile tähelepanu tõmmata, on püüda jututeemat vahetada kui vestlus tüürib tõele ebamugavalt lähedale. Ole julge ja tee nägu nagu midagi poleks juhtunud.

NEITSI
Paistab, et sa pigem teed üksteise järel vigu, kui tunnistad, et liigud vales suunas. Eesmärgile keskendumine on tihti hea asi, aga mitte siis kui ilmselgelt pead suunda muutma. On aeg mõistusele tulla.

KAALUD
Sõprusel on praegu nii palju positiivseid mõjusid, et sa peaksid olema loll kui seda ära ei kasuta – ja loll ei ole sa mingil juhul! Kui vajad abi, siis lihtsalt tee suu lahti. Abi on alati saadaval.

SKORPION
Veendu, et see mida soovid, on see, mida tõeliselt ihaldad, sest kui oled kord midagi saanud, ei pruugi õnnestuda seda tagasi anda. Samuti ole ettevaatlik kui sõpradele midagi lubad, nad ootavad et sa oma lubadusi täidaksid.


AMBUR
Te peate tegema vajalikke uuringuid raha- ja äriasjades. Kui te lasete teistel enda jaoks asju otsustada, siis on peaaegu kindel, et nad saavad valesti aru, tehke jõupingutusi ja veenduge, et asjad on teie kontrolli all.

KALJUKITS
Püüa mitte sattuda olukorda, mille üle sul täit kontrolli ei ole. Su enesekindlus võib praegu suur olla, aga see ei kaitse sind inimeste eest, kellel on ausast mängust teistsugune arvamus kui sinul.

VEEVALAJA
See, mida probleemiks pead, ei ole seda tegelikult üldse ja järgmine sündmus aitab sul sellest aru saada. Fakt on ka see, et ükskõik, mida õnnetusekuulutajad võivad öelda, ei kuku taevas pähe, vähemalt mitte sulle.

KALAD
Kui tunned vajadust, siis ütle välja, mis sul meeles mõlgub. Aga ole valmis tagasilöögiks, mis ei jää tulemata. Mõned inimesed ei taha, et sa räägid teemadest, mis neile ebamugavust tekitavad.