Nädala horoskoop – 26. august – 1. september 2019

JÄÄR
Allakäiguteel olnud sõprus muutub taas tugevamaks. Seekord veendu, et see ka jääks tugevaks. Pead leppima sellega, et teatud valdkondades on teil alati erinevad vaatenurgad.

SÕNN
Kuula nõuandeid ja ära karda nende järgi toimida. Mitte igaüks ei püüa sind petta või sult varastada, seega suru oma kahtlused alla ja kuula olulisi inimesi, kes saavad sind aidata. Nad on sinu poolel.

KAKSIKUD
Miks sa ei saa elult seda, mida tahad? Kui oled aus, pead tunnistama, et see on sellepärast, et kulutad liiga palju aega tühistele asjadele. Pühendu oma oskuste arendamisele.

VÄHK
Kõik loovad tegevused sujuvad hästi, aga veel paremini edenevad need siis kui kaasad oma pereliikmed oma tegevusse. Mõnikord sukeldud nii sügavale oma töösse, et teised tunnevad end kõrvale jäetuna. Lase neil ennast aidata.


LÕVI
Miski, mida pidasid keeruliseks, on hoopis lihtne ja miski, mida pidasid lihtsaks, osutub keeruliseks. Mine vooluga kaasa. Elu mõte ei ole sündmused iseenesest, vaid selles, kuidas sa lased neil end mõjutada.

NEITSI
Mõni arvab, et sina oled parim asi pärast viilutatud leiba – ja neil on õigus, sa oledki. Aga ära lase meelitustel ja kiitusel endale pähe hakata, sest on teisi, kes ootavad võimalust su staatust paari pügala võrra langetada.

KAALUD
Miks on sul nii palju kahtlusi? Ja miks sa lased neil kahtlustel end tagasi hoida? Pead olema ambitsioonikam. Täna võib olla päev, mil su elu paremaks muutub – aga ainult sina saad lasta sel juhtuda.

SKORPION
Kui su igapäevane rutiin on liiga koormav, siis peaksid ehk midagi ette võtma. Kuigi, kuna sel nädalal tehtud muudatused on tõenäoliselt jäädavad, siis veendu, et sa neid tõesti tahad.


AMBUR
Kasuta oma praegust head õnne täielikult ära ja veendu, et su lähedasimad teavad, mida nende vastu tunned. Võimalik, et nad juba teavadki, aga kunagi ei tee paha kindel olla. Sõnad „ma armastan sind” pole kunagi raisatud.

KALJUKITS
Võib olla tuhat üks kohustust, mida parema meelega väldiksid, aga ei saa, seega ära raiska aega soovunelmatele. Aga positiivne mõtlemine on soovitatav, nii et kujuta ette, et sul on oma elu parim aeg. Su mõtted muudavad selle tõeliseks.

VEEVALAJA
Su tulevik on harva nii ere paistnud. Nii et miks nii morn? Mis põhjus sel ka poleks, sa pead end kokku võtma ja aru saama, et enamiku inimestega võrreldes on sul väga hästi. Muretsema pead ainult selle pärast, et see nii ka jääks.

KALAD
Sa tead, mida tuleb teha, et asjad korda seada ja pereliikmete ja kolleegide südamed rahustada, nii et tee seda. Aga ole kindel, et suudad antud lubadused täita ja ära iial luba midagi rahaga seotut.