Nädala horoskoop – 26. aprill – 2. mai 2021

JÄÄR
Pole mingit mõtet ärrituda asjade üle, mis on sinu kontrolli alt väljas – sa tead seda. Nii et miks lased millelgi, mida kõik üsna tühiseks asjaks peavad, oma elu tõsiselt raputada? Saa sellest üle – kohe!

SÕNN
Kui sa kellegagi isiklikul tasandil läbi ei saa, ei tähenda see veel seda, et sa ei saa temaga koos töötada. Jäta oma tunded kõrvale ja pinguta, et ühine projekt valmis saaks. Sa võid üllatuda kui libedalt see läheb.

KAKSIKUD
Keegi, keda järgmise kahe või kolme päeva jooksul kohtad, innustab sind loominguliselt ja võib-olla ka romantiliselt. Kas see uus kontakt peab ajaproovile vastu? Pole võimalik kindlalt teada, aga selle välja selgitamine on kindlasti lõbus!

VÄHK
Näib, et oled praegu asjadest rohkem huvitatud kui inimestest. Selles pole midagi halba, aga hoolitse, et materiaalsed ihad su suhteid ära ei rikuks. Lõpuks on oluline ainult armastus.


LÕVI
Probleemid uue töörutiiniga on väiksed ja lühiajalised, seega ära lase neil end ärritada. Ja ära lase teistel endale öelda, et pead kurssi muutma. Nad ei tea, millest räägivad.

NEITSI
Lahendus su rahamuredele ilmneb varsti, seega jää rahulikuks ja ära tee midagi drastilist. Ohvreid tuleb tuua, aga need ei põhjusta sulle erilist valu kuni kasutad oma pead ja kaasasündinud andeid.

KAALUD
Sa pead aru saama, et kõik ei mõtle ja tunne samamoodi nagu sina. Sa ei pruugi olla võimeline asju teise inimese vaatepunktist nägema, aga sa pead aktsepteerima, et tal on oma vaatenurk ja see on õige.

SKORPION
Terve see nädal on üks neist nädalatest, mil oleksid parema meelega kusagil mujal kui seal, kus pead olema. Kui leiad usutava põhjenduse olukorrast pääsemiseks, siis lase käia, aga kui sa lihtsalt kokkulepitud kohta kohale ei ilmu, siis võid saada väga võimsa vaenlase.


AMBUR
Tundub, et olete kiirustades unustanud mõned väikesed, ent tähtsad detailid ning kui te seda ei tunnista, siis maksab see teile varsti kätte. Tehke kindlaks oma vead, et need heastada ja siis liikuge edasi.

KALJUKITS
Tahad teha midagi inimeste heaks, kel ei lähe nii hästi kui sinul. See on sinust väga üllas, aga ära kuluta oma raha esimesele ettejuhtuvale heale eesmärgile. Hakka tegelema pikaajalise mõjuga projektiga.

VEEVALAJA
Sa pead jätkama loomingulise või kunstilise tegevusega, millest oled kavatsenud loobuda. Paistab, et sa ei saa aru kui lähedal oled läbimurdele. Kui praegu alla annad, siis ei pruugi sa kunagi endale andestada.

KALAD
Kui sul avaneb võimalus ametikõrgendust saada, siis pead selle vastu võtma. Ära muretse, et sa pole selle töö jaoks piisavalt kvalifitseeritud, sest energia ja entusiasm on olulisemad kui kogemused – ja kogemusi saad töö käigus.