Nädala horoskoop – 25. september – 1. oktoober 2023

VÄHK
Sa oled mingis küsimuses otsuse teinud ja mida rohkem teised püüavad sind panna meelt muutma, seda rohkem tahad sa oma nägemuse järgi talitada. See sobib, kuni see nägemus on õige.

JÄÄR
Paistab, et partnerid ja pereliikmed teevad praegu kõik olulised otsused ja sina sörgid neil sabas. Aga, kas see ongi üldse halb? Sa ei saa kogu aeg juht olla, mõnikord pead olema ka järgija.

SÕNN
Miski vajab kiiret tegutsemist. Mida kauem sellega venitad, seda rohkem pead kiirustama kui lõpuks peale hakkad ja see võib põhjustada vigu. Koosta tööde nimekiri ja pea sellest kinni.

KAKSIKUD
Ükskõik kui hullumeelsed su ideed võivad mõnele inimesele tunduda, pead usaldama oma instinkte ja nende järgi tegutsema. Luba oma sisehäälel end juhtida ning ära üllatu kui kõik laabub täiuslikult.


LÕVI
Võid kannatamatult edusamme oodata, aga kui liiga suure riski võtad, siis võid astuda suure sammu vales suunas. Kui seda teed, siis pole siiski mõtet ennast kiruda – mõnikord ikka juhtub.

NEITSI
Järgmise seitsme päeva jooksul jätad endast sügava mulje, aga kas see mulje on õige? See oleneb sellest, kuidas oma töökaaslaste ja ülemustega läbi saad. Ole enesekindel, aga püüa mitte ülbitseda või kamandada.

KAALUD
Sa oled vältinud mingi otsuse tegemist, kuid läheneb aeg, mil pead kärmelt tegutsema. Sa tead, mida tuleb teha ja et selle õnnestumine on tähtis, nii et jäta venitamine ja hakka tegutsema.

AMBUR
Selle nädala jooksul saadav teeb kaotused kuhjaga tasa, seega ole rõõmus. Mõnikord peab miski su elust lahkuma, et midagi uut saaks asemele tulla ja praegu paistabki nii olevat.

KALJUKITS
Sotsiaalne sündmus on lõbus ja võib tuua uue karjäärivõimaluse. Teadmised ja kogemused on alati olulised, aga kui tuleb valida sinu ja samaväärse konkurendi vahel, siis loevad tutvused.

VEEVALAJA
Kas töötad rohkem teiste kui enda heaks? Kui nii, siis on aeg ohjad enda kätte haarata. Teata neile, kes su lahket loomust ära kasutavad, et nüüd on sellel lõpp – ja mõtle seda tõsiselt.

SKORPION
Midagi, mida oma reisidel näed või kuuled, võib olla just see, mida oled oodanud. Isegi kui see nii ei ole, on sul ikkagi väga lõbus ja seda pole viimasel ajal juhtunud. Ära kahtle endas mingil moel. Ole see, kes oled.

KALAD
Kellegi negatiivne suhtumine mõjutab su meeleolu rohkem kui julged tunnistada, nii et kui oled mõelnud partnerluse lõpetada, siis nüüd on aeg otsustada. Ära muretse partneri pärast, sinu meelerahu on see, mis loeb.