Nädala horoskoop – 25. november – 1. detsember 2019

JÄÄR
Sa näid olevat pisiasjadesse takerdunud, seega jäta oma tegevus katki ja püüa seda näha laiemast vaatenurgast. Kui taipad, kui tähtsusetu see kõik on, siis ei tunne sa end selle hülgamise pärast üldse halvasti.

SÕNN
Keegi, keda järgmise kahe või kolme päeva jooksul kohtad, innustab sind loominguliselt ja võib-olla ka romantiliselt. Kas see uus kontakt peab ajaproovile vastu? Pole võimalik kindlalt teada, aga selle välja selgitamine on kindlasti lõbus!

KAKSIKUD
Sa pead end mõneks ajaks maailmast välja lülitama ja oma mõtetega üksi olema. Teised võivad mõelda, miks sa äkitselt suhtlemist väldid, aga nad võimaldavad sulle aega ja ruumi, mida vajad. Nad on selle sulle võlgu.

VÄHK
See nädal peaks olema lõõgastav ja nauditav ning veelgi nauditavam siis, kui jagad seda teiste inimestega. Helista ootamatult sõpradele või sugulastele. Üllata neid. Kas see on meeldiv üllatus? Muidugi on – neil on alati hea meel sind näha!


LÕVI
Sa ei pruugi mõista, miks teatud asjad pidid juhtuma, aga su kuues meel ütleb sulle, et nii pidi olema. Seda meeles pidades lase teistel maailma asjade üle vaielda. Sina pead ainult leidma mooduseid seda nautida.

NEITSI
Su kuues meel ütleb sulle, et midagi ootamatut on juhtumas, aga see pole põhjus uksi lukustada ja kardinaid ette tõmmata. Sa ju tead seda vanasõna: õige hõlma ei hakka keegi. Kui sa pole midagi valesti teinud, siis ei pea sa midagi kartma.

KAALUD
Mõned hiljuti võetud riskid olid mõttetud ja ilma eesmärgita. Nüüd pead asju tasakaalustama, olles vastutustundlikum. Kõlab igavalt? Ära muretse, ei ole – tegelikult on sul lõbusam kui arvatagi oskad!

SKORPION
Ära raiska aega muretsemisele asjade pärast, mida oled teinud või pead veel tegema. Tõenäoliselt naudid eesolevat nädalat rohkem, kui elad hetkes ja reageerid sündmustele, selle asemel, et püüda neid tekitada.


AMBUR
Võid arvata, et oled elu hammasrataste vahele jäänud, aga see pole tõsi. Kui olemasolevast viimast võtad, siis ei lähe kaua, kuni taipad, kuidas sul on vedanud. Sulle pole ülekohut tehtud, vaid hoopis õnnistatud.

KALJUKITS
Väljakutsed aina tulevad ja sa tegeled nendega oma erilisel viisil. On vähe asju, mis sind segadusse ajavad ja mida iganes elu järgmise seitsme päeva jooksul toob, saad sellega hõlpsasti hakkama.

VEEVALAJA
Järgmise seitsme päeva jooksul jätad endast sügava mulje, aga kas see mulje on õige? See oleneb sellest, kuidas oma töökaaslaste ja ülemustega läbi saad. Ole enesekindel, aga püüa mitte ülbitseda või kamandada.

KALAD
Tulevik ei ole tume, ükskõik, mida mõni pessimist ütleb. Tegelikult on see erakordselt ere ja sa oled õigel ajal õiges kohas, et kõiki saabuvaid häid asju ära kasutada. Hoia silmad ja kõrvad lahti.