Nädala horoskoop – 25. aprill – 1. mai 2022

JÄÄR
Tundub, et teil on kahtlused plaani suhtes, mida te varem pidasite edukaks. Võib-olla on teil õigus kõhelda, kuid mingis etapis peate tegema valiku ja selle juurde jääma. Lõpetage venitamine!

SÕNN
Sa tahad millestki probleemi teha, aga enne veendu, et tõde on sinu poolel. Pea meeles, et ei piisa kui ütled teistele, et nad teevad valesti – tuleb ka näidata, kuidas on õige.

KAKSIKUD
Võib olla tark mõte süüvida sellesse, kuidas oma igapäevaseid asju korraldad. Hakka välja mõtlema moodusi, kuidas muuta oma rutiinsed tegevused lihtsamaks ja kohustused vähem koormavaks. Üks võimalus on muidugi lasta teistel need enda eest ära teha.

VÄHK
Ära lase oma pettumusel ühe väikse asja pärast rikkuda suurepärast nädalat. Samuti ära arva, et on vale olla õnnelik kui väga paljud inimesed on õnnetud. Kas tahad maailma muuta? Siis pane see naerma.


LÕVI
Isegi eksperdid eksivad mõnikord ja kui su aimdus ütleb sulle, et keegi, kellel on võimu ja mõjujõudu, ei tea, millest ta räägib, siis eira teda ja tema nõuandeid.

NEITSI
Kui ütled ühte, aga teed teist, siis süüdistatakse sind silmakirjalikkuses. Sa ei pea ülejala tegema või tõde väänama: sul on nii palju käsil, et tuled igal juhul mängust võitjana välja.

KAALUD
Enne kui otsustad, mida järgmisena teha, kaalu kõiki võimalusi. Veel parem, ära tee midagi. Pereliikmed ja töökaaslased võivad olla pahased, et sa looderdad, aga mida nad ikka teha saavad?

SKORPION
Pea kokkulepetest kinni ja ära kaldu kursilt kõrvale. See kehtib kõigil elualadel, aga eriti töökeskkonnas, kus teised ei suhtu hästi sellesse kui nendega läbi rääkimata rutiini segi paiskad.


AMBUR
Te võite tunda, et olete sunnitud nõustuma pakutavaga, kuid kui te ei ole rahul tingimustega, siis peate seda ütlema, vastasel juhul ootab teid veel rohkem muresid. Te ei ole isekas, soovides rohkemat. Tehke seda, mis on teie jaoks parim.

KALJUKITS
Võid avastada, et sel nädalal on kergem olla veenev, aga see ei tähenda, et võid teisi inimesi lõbu pärast kamandada. Püüa tegutseda kooskõlas nendega, kes jagavad su eesmärke ja ambitsioone, neid on siin maailmas piisavalt.

VEEVALAJA
Sa võid tahta endast kehvemal järjel inimesi aidata, aga kaalu hoolikalt enne kui hakkad vabatahtlikult tegema midagi, millest väga vähe tead. Teistele võib su innukus muljet avaldada, aga kui sa käki keerad, siis nad enam vaimustuses ei ole.

KALAD
Sa ei pruugi mõista, miks teatud asjad pidid juhtuma, aga su kuues meel ütleb sulle, et nii pidi olema. Seda meeles pidades lase teistel maailma asjade üle vaielda. Sina pead ainult leidma mooduseid seda nautida.