Nädala horoskoop – 25.-31. mai 2020

JÄÄR
Võid kannatamatult edusamme oodata, aga kui liiga suure riski võtad, siis võid astuda suure sammu vales suunas. Kui seda teed, siis pole siiski mõtet ennast kiruda – mõnikord ikka juhtub.

SÕNN
On võimalik, et keegi räägib teie kohta ebamugavaid või piinlikke asju, kuid ei ole põhjust paranoiliseks muutuda ja hakata mõtlema, et kõik on teie vastu. Olenemata sellest, mida te teinud olete, peavad enamik inimesi teist lugu.

KAKSIKUD
Kui suudad midagi ette kujutada, suudad seda ka teha – jah, see on tõesti nii lihtne. Sa tead, mida ihaldad ja mida tuleb teha, et seda saada, nii et lõpeta lollitamine ja asu tõsiselt asja kallale. Aeg saab otsa.

VÄHK
Püüa mitte elada minevikus ja kahetseda oma vigu, sest see, mis järgmiseks juhtub, teeb kuhjaga tasa kõik, mille arvad olevat kaotanud. Võta sihiks vaadata alati tulevikku ja mitte kunagi tagasi. See pole kaugeltki nii raske kui kõlab.


LÕVI
Kõhklusehekt võib põhjustada teile muret – või olete enda peale pahane, sest ei usaldanud oma instinkte. Ärge kuulake neid, kes ütlevad, et peate olema ettevaatlik. Selle nõuande järgimine võib neile kasulik olla, kuid kindlasti pole see seda teie jaoks.

NEITSI
Näib, et oled isiklikul ristiretkel. Kui su eesmärk on võitlemist väärt – ja seda see on, siis peaks olema lihtne saada sõprade, pere ja kolleegide toetus, aga ära käi neile liiga palju peale.

KAALUD
Ainus põhjus, miks keegi on väga kriitiline, on see, et ta paneb su edu pahaks. Võib-olla peaksid talle mainima, et kui ta oleks sama kõvasti töötanud, siis oleks tema ka edukas. Teisest küljest, milleks ilmaasjata vaeva näha?

SKORPION
Ära lase oma kohustustel end maha murda. Sul ei pruugi olla muud valikut kui kõvasti tööd teha ja teisi aidata, aga sa ei pea üle jõu pingutama. Pead enda vastu füüsiliselt, emotsionaalselt ja vaimselt hea olema.


AMBUR
Teised patsutavad sulle õlale ja räägivad, kui suurepärast tööd sa teed ning loomulikult on neil õigus. Aga ära lase kiitusel endale pähe hakata, sest tõenäoliselt käituvad nad kenasti ainult sellepärast, et tahavad sult midagi saada.

KALJUKITS
Ükskõik kui halvas olukorras ise oled, pead võtma aega, et aidata kaaslastel ja pereliikmetel nende probleeme lahendada. Nad vajavad asjalikku inimest, kes annaks neile vajaliku tõuke. Sa saad sellega hakkama.

VEEVALAJA
Hea uudis rahaasjade kohta on saabumas ja nädala lõpuks mõtled, miks ja kuidas sa lubasid endal nii närvi minna sellise tühise asja nagu raha pärast. Poputa ennast – sa oled selle ära teeninud ja SAAD seda endale lubada.

KALAD
Te peaksite maha istuma ja pidama ausa vestluse kellegagi, kellest te hoolite. Viimastel päevadel on palju öeldud ja tehtud ning on käes aeg asjad selgeks rääkida. Olge oma tunnete suhtes ausad ja laske ka neil seda olla.