Nädala horoskoop – 25.-31. juuli 2022

JÄÄR
Kui oled nii tark nagu ise arvad, siis pöörad tähelepanu sellele, mida pere ja sõbrad sul teha soovitavad. Nemad näevad seda, mida sina ei näe: et sa suudad kasutada oma kaasasündinud oskusi maailma paremaks muutmiseks ja peaksid seda tegema.

SÕNN
Mingil veidral põhjusel on sul praegu kalduvus igas olukorras halvimat näha. Su ärevus kaob järgmisel nädalal, aga vahepeal pea meeles, et elu on nautimiseks ja tegelikult on kõik hästi.

KAKSIKUD
Paistab, et sul on karjääriotsuse osas kõhklusi. Muidugi tahad elus edasi jõuda, kuid kas see on selleks õige tee? Mõtle sellele, aga ära veel midagi otsusta. Järgmisel nädalal on kõik selge.

VÄHK
Kui oled hiljuti kellegagi tülli läinud, siis nüüd on aeg suudelda ja ära leppida. See kehtib kõigi suhete, kuid eelkõige isiklike kohta. Lõppeks ei pruugi olla hea mõte oma ülemust suudelda!


LÕVI
Võib tunduda, et sul pole oma elu üle kontrolli, kuid see pole tõsi. Küll aga oled lasknud mõnel inimesel sulle ette öelda, mida tohid teha ja mida mitte. On aeg selgeks teha, et nüüd on sellel lõpp.

NEITSI
Ükskõik kui hullumeelsed su ideed võivad mõnele inimesele tunduda, pead usaldama oma instinkte ja nende järgi tegutsema. Luba oma sisehäälel end juhtida ning ära üllatu kui kõik laabub täiuslikult.

KAALUD
Vaata otsa sellele, mis sind tüütab või ärritab ja küsi endalt, kui oluline see tegelikult on. Tõenäoliselt jõuad järelduseni, et see pole väärt minutitki rohkem su aega või energiat.

SKORPION
Kuula, mida sõpradel ja pereliikmetel on sulle öelda, aga ära arva hetkekski, et see kõik on tõsi. Eelda, et sa pole veel kogu lugu kuulnud. Kasuta oma mõistust lünkade täitmiseks.


AMBUR
Paistab, et partnerid ja pereliikmed teevad praegu kõik olulised otsused ja sina sörgid neil sabas. Aga, kas see ongi üldse halb? Sa ei saa kogu aeg juht olla, mõnikord pead olema ka järgija.

KALJUKITS
Ei loe kui kindel sa oled, et sinul on õigus ja teistel mitte, sa ei jõua kaugele kui nõuad, et nad sinuga nõustuksid. Otsi kompromissi, seda pole nii raske leida.

VEEVALAJA
Püüa mitte raisata aega ja energiat inimestele, kes selgelt pole pingutamist väärt. Teatud isikud on alati tänamatud, ükskõik, mida teed – see on nende loomuses – nii et kui selliseid inimesi märkad, siis väldi neid nii palju kui saad.

KALAD
Kas lubad rohkem kui täita suudad? Võib-olla, aga oled praegu nii enesekindel, et mõte ebaõnnestumisest ei tule sulle pähegi, mis omakorda muudab edu tõenäolisemaks. Kas suudad oma lubadused täita? Eks me näe!