Nädala horoskoop – 25.-31. jaanuar 2021

JÄÄR
Püüdke selle nädala jooksul mitte loota nii palju oma eelaimdustele. Jah, loomulikult saab teie sisemist häält reeglina usaldada, kuid siiski oleks targem kontrollida fakte ja arve enne, kui käite raha välja.

SÕNN
Tegele mitme planeeritud tegevuse asemel ühe või kahe tähtsamaga. Kvaliteet on alati olulisem kui kvantiteet, nii et tee valik ja näita teistele, et oled oma tehtu üle uhke – siis nad maksavad sulle selle eest rohkem.

KAKSIKUD
Teil võib olla palju suuri ideid, kuid kas te olete kunagi valmis neid millekski kasulikuks muutma, millekski, mis muudab nii teie enda kui ka teiste jaoks midagi? Rääkimine ei tähenda midagi – ainult tegevus on oluline.

VÄHK
Kui sulle ei meeldi, mis sinu ümber toimub, siis lihtsalt pööra ümber ja kõnni minema. Teised võivad kurta, et sa hülgad oma vastutusala, aga sinu suurim vastutus oli, on ja jääb su enda meelerahu eest.


LÕVI
Lõpetage aja ja energia raiskamine, püüdes mõista asju, mis ei ole teie mõtteviisi järgi üldse loogilised. Kõik teie elus ei peagi toredasse ja puhtasse kasti mahtuma. Mõned asjad on määratud jääma saladuseks.

NEITSI
Sa ei pea alati esimene olema, kuigi kardinaalse tähemärgina oled sa harjunud olema liider. Kui tahad sel nädalal elus edasi jõuda, siis pead leidma kompromisse. See on piisavalt lihtne.

KAALUD
Veendu, et sinu vastutusalal oleks kõik korras, sest kõrvalekallete korral süüdistavad konkurendid sind. Eriliselt hoolikas ole rahaasjades, veendu et iga viimane kui sent on arvel.

SKORPION
Sel nädalal kaalu väga hoolikalt enne uute kohustuste ja vastutuste võtmist. See ei loe, et suudad teha kaks korda rohkem ja kaks korda paremini kui teised, sa ei tohi lasta ennast ära kasutada.


AMBUR
Selle nädala jooksul leiad end üha rohkem oma karjäärile ja pikaajalistele plaanidele mõtlemast. Vajadus raha teenida võib motiveerida, aga kõige tähtsam on, et teeksid tööd, mida armastad.

KALJUKITS
Lahendage kõik partnerlusega seonduvad vaidlused, mis teil võivad tekkida, sest praegused aspektid ei tee mitte ainult ühiseid püüdlusi lõbusaks, vaid teevad need ka tulutoovaks. Milleks vaidelda, kui võiksite hoopis naerda ja koos palju raha teenida?

VEEVALAJA
Kui olete rahul oma karjääri kulgemisega, siis ärge midagi muutke. Kui te siiski arvate, et peaksite oma võimete juures rohkem teenima ja karjääriredelil palju kiiremini edasi liikuma, siis tehke selle jaoks midagi – nüüd!

KALAD
Su aju võib pulbitseda suurepärastest ideedest, aga mida need väärt on kui sa nendega midagi ette ei võta? Kui sul on tõsi taga ja tahad maailma muuta, siis on selleks vaja rohkem kui lihtsalt ideid – selleks on vaja pühendumist.