Nädala horoskoop – 25.-31. detsember 2023

VÄHK
Tundub, et olete otsustanud näha halvimat igas olukorras – peate sellest kiiresti üle saama. Teie õnn sõltub täielikult sellest, millisest vaatenurgast te otsustate sündmusi näha ja hea uudis on, et see on täielikult teie kontrolli all.

JÄÄR
Sa pead lõplikult otsustama, mida elult tahad – pärast seda pead muidugi välja nuputama, kuidas seda saada. Ära lase mineviku kõhklustel ja kartustel end tagasi hoida. Tee nii, et iga päev on uus algus.

SÕNN
Tehke sel nädalal teistele head, eriti neile, kes on mõnevõrra vähem õnnelikud kui teie. Ükskõik, millised teie enda probleemid võivad olla, on miljoneid, võib-olla miljardeid, kes teiega heal meelel kohad vahetaksid.

KAKSIKUD
Oled sel nädalal alustanud paljude uute asjadega, aga varsti pead valima ühe või kaks projekti, millele keskenduda. Pea meeles, kvaliteet on alati olulisem kui kvantiteet, nii et pole mõtet püüda kõike ära teha.


LÕVI
Te olete hetkel muretus meeleolus ja peaksite võtma endale ülesandeks ergutada sõpru ja pereliikmeid, kes ei jaga teie õnnelikke ja tegusaid väljavaateid. Te ei saa maailma muuta, kuid teil on võimalik panna mõned inimesed naeratama.

NEITSI
Kui autoriteetne isik pakub sulle midagi, mida oled ammu ihaldanud, siis mõtled kindlasti, kus konks on, aga kahtlustamiseks pole põhjust. Keegi ei kavatse sind alt tõmmata. Vähemalt mitte seekord!

KAALUD
Sa tundud olevat kahevahel, kas minna uue plaaniga kiiresti edasi või oodata ja vaadata, kuidas asjad kujunevad. Loodetavasti otsustad esimese variandi kasuks, sest mida kauem ootad, seda tõenäolisem on, et teised jõuavad sinust ette.

AMBUR
Ära lase latti alla ja keeldu kahtlastest või ebaausatest tegevustest. Teised võivad nautida ülejala tegemist või reeglite rikkumist, aga sina tead, et pikas perspektiivis maksab selline käitumine kätte.

KALJUKITS
Kui sul on pooleli loominguline või kunstiline projekt, siis järgmised neli kuni viis päeva on kriitilised. Kas anna endast kõik ja tee see asi ära või loobu sellest täielikult ja liigu edasi millegi uue juurde.

VEEVALAJA
Sel nädalal sõlmi liite inimestega, kellega sul on ühised eesmärgid. Te ei pea kõigis pisiasjades ühel nõul olema, lihtsalt üldises plaanis. Koos saate luua midagi olulist.

SKORPION
Te peate nüüd meeles pidama, et ajudest on alati rohkem kasu, kui musklirammust. Olenemata sellest, kui võimas või heade tutvustega vastane on, te võite neist parem olla, kasutades lihtsalt oma ülimuslikku intellekti.

KALAD
Ära karda tunnistada, et oled hädas. Kohe kui sellest räägid, tormavad sõbrad ja pereliikmed sulle appi, nii et milleks vaikides kannatada? Sa oled varem teisi sageli aidanud – las nüüd aitavad nemad sind.