Nädala horoskoop – 24.-30. oktoober 2022

JÄÄR
Ammune mure ei häiri sind enam. Tõenäoliselt sellepärast, et hakkad keskenduma asjadele, mis on tegelikult olulised, selmet muretseda asjade pärast, millel pole suures plaanis mingit tähtsust.

SÕNN
Sul on praegu nii palju valikuid, et võib olla raske teada, millest alustada. Parima tulemuse saad kui veedad võimalikult palju aega inimestega suheldes. Uued tutvused toovad uusi võimalusi nii töö- kui armuasjades.

KAKSIKUD
Te peate veenma neid, kes on võimul, et väärite suuremat vastutust ja sellega kaasnevaid hüvesid. Ajastus on tähtsaim ja praegu on õige aeg – nii et tehke edasiviiv käik ja nautige edu.

VÄHK
Praegu on hea aeg reisimiseks, ükskõik kas tööasjus või lõbu pärast. Mida rohkem inimesi kohtad, seda tõenäolisemalt õpid midagi kasulikku. Kontaktid ebatavaliste inimestega võivad sel nädalal olla eriti kasulikud.


LÕVI
Hoidu negatiivsetest mõtetest ja tunnetest, sest kui need kord juba võimust võtavad, siis nendest vabanemine nõuab väga palju vaeva. Lõpuks on alati kõik hästi, nii et milleks karta?

NEITSI
Teil võib olla raske mõista, miks mõned inimesed käituvad teatud viisil, kuid ei ole mõtet selle pärast muretseda, sest te ei muuda nende olemust. Proovige käituda nii nagu te ei hooliks sellest, mida nad teevad.

KAALUD
Lõbutse. Naudi elu. Ole koos sõpradega. Täna pole aeg mõelda tööle, rahale või mõnele muule murettegevale asjale. Sa oled puhkepausi ära teeninud. Teistel on ka sinu pärast hea meel.

SKORPION
Sa võid tahta loobuda millestki, mis ei edene nii nagu sina tahad. Ära anna alla. Selle nädala lõpupoole juhtub midagi, mis paneb sind mõistma, et su aeglane edenemine on kõigest ajutine tõrge ja isegi vajalik.


AMBUR
Mõnda asja võite hoomata juba kaugelt, kuid teisi asju ei mõista te enne, kui seisate ise nendega vastamisi. Te ei ole ainus, kes päeva jooksul midagi nii olulist näeb, nii et ärge tehke sellest suurt numbrit.

KALJUKITS
Viimaste nädalate sündmuste mõistmiseks pead astuma sammu tagasi ja vaatama elu laiemast perspektiivist. Milleks see kõik vajalik on? Kuhu see sind viib? Selliseid küsimusi peaksid endalt praegu küsima.

VEEVALAJA
Sa võid olla pahane, et sõber või pereliige ei küsinud sinult enne millegi tegemist, mis sind mingil moel mõjutab, aga ära näita seda välja. Tegelikult on palju tähtsamaid asju, millele peaksid praegu keskenduma.

KALAD
Hea uudis on see, et paistad väljakutsetega hästi toime tulevat ja parem uudis, et ei lähe enam kaua kui saad mingil moel tasutud. Lõpuks on kõik hästi, nii et usu, et head ajad tulevad tagasi.