Nädala horoskoop – 24.-30. mai 2021

JÄÄR
Kellegi negatiivne suhtumine mõjutab su meeleolu rohkem kui julged tunnistada, nii et kui oled mõelnud partnerluse lõpetada, siis nüüd on aeg otsustada. Ära muretse partneri pärast, sinu meelerahu on see, mis loeb.

SÕNN
Praegu ei paista keegi sinuga samal lainel olevat, nii et erilist toetust pole oodata, isegi mitte sõpradelt ja pereliikmetelt. Sind ei huvita see üldse. Sa ei vaja nende tuge. Sa saad üksi hakkama.

KAKSIKUD
Pereliikmete ja sugulastega on olnud viimastel nädalatel raske hakkama saada, aga ainult sellepärast, et sa pole neile õigesti lähenenud. Nüüd kui nende hirme pisut paremini mõistad, leiad viise, kuidas neile lähemale jõuda.

VÄHK
Mida ühiskond oluliseks peab ja mida su sisehääl sulle ütleb, on tõenäoliselt kaks täiesti erinevat asja. Pole vahet kui kõrge kvalifikatsiooniga mõned inimesed võivad olla, sa ei tohiks kunagi talitada oma sisetunde vastaselt.


LÕVI
Pole mingit mõtet vaielda inimestega, kellel on alati sinu omast erinev vaatenurk. Maailmas on igasuguseid inimesi ja kuigi see ei tähenda, et nad peaksid sulle meeldima, tähendab see mõnikord seda, et pead neid taluma.

NEITSI
Kui keegi küsib teile arvamust mõne isikliku asja kohta, siis ütlete selle hea meelega välja. Kui aga kuues meel ütleb teile, et nad ei rõõmusta tõe kuulmise üle, siis võib-olla peaksite selle enda teada jätma. Las nad tegelevad ise oma asjade lahendamisega.

KAALUD
Võib olla tuhat üks kohustust, mida parema meelega väldiksid, aga ei saa, seega ära raiska aega soovunelmatele. Aga positiivne mõtlemine on soovitatav, nii et kujuta ette, et sul on oma elu parim aeg. Su mõtted muudavad selle tõeliseks.

SKORPION
Te peaksite vaatama partnerlust ja sõprust rahulikuma pilguga ja seda nii isiklikus elus, kui ka töös. Kohelge teisi nii nagu nad oleksid liitlased ja võrdsed, mitte rivaalid ja vaenlased ning elu saab olema võrdselt lõbus ja tulus.


AMBUR
Rääkige, kui teil on midagi olulist öelda, kuid veenduge, et te kuulate ka, sest tagasiside, mida saate, võib olla hindamatu. Ja keegi, kellega te reisidel kohtute, käib välja idee, millest olete koheselt vaimustunud.

KALJUKITS
Praegu on kõige tähtsam oma iseseisvus maksma panna. Kui lubad teistel ennast käsutada, siis jääb neile mulje, et oled nõrk ja nad teevad igal võimalusel su elu õnnetuks. Ära lase sel juhtuda.

VEEVALAJA
Ära põlga ideed lihtsalt sellepärast, et see tundub ebapraktiline. Praegu võib see nii paista, aga mõne päeva pärast näed seda teistsuguses valguses ja taipad, et kui midagi väga tahad, siis leiad mooduse selle saamiseks.

KALAD
Ehk on aeg näidata teatud inimestele, et neil pole sinu tuleviku osas sõnaõigust. Liiga paljud sõbrad ja sugulased ütlevad sulle, mida peaks tegema, aga nad kõik eksivad. Kuula oma südant – see teab õiget teed.