Nädala horoskoop – 24.-30. juuni 2024

VÄHK
Ärge raisake aega vaieldes millegi üle, mis on äärmiselt tühine. Kui te tunnete, et tuju läheb halvaks seoses kellegiga, kes keeldub olemast mõistlik, siis pöörake lihtsalt selg ja kõndige minema. See teeb neile palju rohkem haiget.

JÄÄR
Te soovite väga aidata kedagi, kes on raskustes, kuid teate, et kui seda teete, siis on neil tulevikus veelgi raskem. See on üks neist olukordadest, kus nad peavad õppima oma vigadest, kuigi see võib olla teie mõlema jaoks valus.

SÕNN
Eesoleval nädalal oled äärmiselt hõivatud, aga valmis väljakutseid innukalt vastu võtma. Ära oota, et teised ohjad haaraks, tee seda ise ja innusta teisi endale järgnema.

KAKSIKUD
Anna kurvale sõbrale teada, et sa oled tema jaoks olemas. Sinu soojadest sõnadest võib piisata, et ta jälle naeratama hakkaks ja üks väike lahke tegu võib ta elu muuta.


LÕVI
Miks sa ei saa elult seda, mida tahad? Kui oled aus, pead tunnistama, et see on sellepärast, et kulutad liiga palju aega tühistele asjadele. Pühendu oma oskuste arendamisele.

NEITSI
Kui ütled ühte, aga teed teist, siis süüdistatakse sind silmakirjalikkuses. Sa ei pea ülejala tegema või tõde väänama: sul on nii palju käsil, et tuled igal juhul mängust võitjana välja.

KAALUD
Ära peida ennast tuppa – mine välja ja näita kõigile, kes on staar. Sa oled sündinud šõud tegema, olema suurem kui elu ise, nii et miks sa kardina tagant piilud?

AMBUR
Järgmise nädala jooksul leiad end üha rohkem oma karjäärile ja pikaajalistele plaanidele mõtlemast. Vajadus raha teenida võib motiveerida, aga kõige tähtsam on, et teeksid tööd, mida armastad.

KALJUKITS
Mida rohkem tahad asju omamoodi teha, seda rohkem tahavad teised teha teistmoodi ja konfliktipotentsiaal on ilmne. Sel juhul võib olla kasulikum järele anda, vähemalt siis kui asi puudutab perekonda ja raha.

VEEVALAJA
Teie mõtted paistavad teid praegu vaevavat ja kindlasti on üks või kaks valdkonda, kus peate olema tõsiseltvõetav. Kuid ärge muutuge nii tõsiseks, et kogu lõbu teie elust kaob. Kui miski paneb teid naeratama, siis on see õige.

SKORPION
Võimalik, et on parem anda, kui vastu võtta, aga mõnikord imestate, miks paistab, et teie üksnes annate, samal ajal kui teised üksnes võtavad. Ärge sellepärast muretsege: mõne päeva jooksul saab teie lahkus tasutud.

KALAD
Kuula, mida sõpradel ja pereliikmetel on sulle öelda, aga ära arva hetkekski, et see kõik on tõsi. Eelda, et sa pole veel kogu lugu kuulnud. Kasuta oma mõistust lünkade täitmiseks.