Nädala horoskoop – 24.-30. juuni 2019

JÄÄR
Varsti paranevad su pikaajalised rahalised väljavaated, nii et ära muretse pisiasjade pärast. Aga ära pea ka midagi iseenesestmõistetavaks. Kui raiskad praegu ebavajalikule luksusele, siis väga tõenäoliselt kahetsed seda hiljem.

SÕNN
Sel nädalal sõlmi liite inimestega, kellega sul on ühised eesmärgid. Te ei pea kõigis pisiasjades ühel nõul olema, lihtsalt üldises plaanis. Koos saate luua midagi olulist.

KAKSIKUD
Tundub, et sa mõtled ikka möödanikule. Sul võib olla arvestatav põhjus end halvasti tunda, kuid sa ei saa tagasi minna ja minevikku muuta – saad ainult edasi liikuda ja kindlustada teistsuguse tuleviku.

VÄHK
Rutiini langenud suhte saab jälle särtsakaks muuta, aga seda ei juhtu kui jätkad tagasi vaatamist. Kui lepid sellega, et olnut tagasi ei saa, siis saad alustada veelgi parema tuleviku loomisega.


LÕVI
Terve see nädal on üks neist nädalatest, mil oleksid parema meelega kusagil mujal kui seal, kus pead olema. Kui leiad usutava põhjenduse olukorrast pääsemiseks, siis lase käia, aga kui sa lihtsalt kokkulepitud kohta kohale ei ilmu, siis võid saada väga võimsa vaenlase.

NEITSI
Ei tasu kõigile rääkida, millega tegeled ja miks. Sa ei pea valetama, aga selline info, mis võib konkurentidele ja vaenlastele kasulik olla, hoia endale. Praegu pole aeg jagamiseks.

KAALUD
Kulisside taga toimub praegu suuri asju, seega ära tee liiga palju plaane, need muutuvad kindlasti. Kui keegi palub sul rohkem tööd teha, siis ütle talle külmalt ära – see on viimane asi, mida praegu vajad.

SKORPION
Sa paistad arvavat, et juhtub halvim. Et taevas kukub pähe. Praeguseks peaksid juba teadma, et see on täpselt selline mõtlemine, mille tõttu halvad asjad juhtuvad. Ole positiivne.


AMBUR
Siiras pingutus toob alati tulemusi, nii et jätka pusimist sellega, mille kallal töötad ja ära lase pead norgu kui tulemused viibivad. Miski, mida teed, pole aja raiskamine ja ühel päeval saavutad oodatud läbimurde.

KALJUKITS
Sa võid arvata, et keegi varjab su eest midagi, ja võib-olla varjabki, aga ära muretse selle pärast. On vähetõenäoline, et need on halvad uudised ja on isegi võimalik, et plaanitakse mingit üllatust. Ära riku seda nuhkimisega ära.

VEEVALAJA
On kasulik salatseda, eriti kui tegutsed plaaniga, mis vajab õnnestumiseks üllatusmomenti. Kui inimesed hakkavad nuhkima ja küsima, millega tegeled, siis räägi neile ükskõik mida peale tõe. Jah, võib-olla pead sa valetama.

KALAD
Sa ei tohi mitte kellelgi, isegi kõige lähedasematel ja kallimatel, lasta end tagasi hoida tegemast seda, millest tead, et see on sinu jaoks õige. Oled jõudnud teelahkmele ja nüüd tuleb teha otsus. Paratamatult ei meeldi see mõnele inimesele.