Nädala horoskoop – 24.-30. jaanuar 2022

JÄÄR
Su elus on inimesi, kes, hoolimata kõigist su pingutustest, pole kunagi rahul – nii et milleks üldse üritada? Su tõelised sõbrad hindavad sind rohkem kui arvata oskad ja nemad on need, kes loevad.

SÕNN
Oled projektiga liiga tihedalt seotud ja pead astuma sammu tagasi, et näha realistlikku pilti sellest, kuidas sul läheb ja mida pead järgmisena tegema. Küsi usaldusväärselt sõbralt, mida tema arvab – see võib olla õpetlik.

KAKSIKUD
Kui pead oma isiklikus elus või karjääris midagi muutma, siis tee seda kõhklusteta ja tagasi vaatamata. Mõni võib arvata, et sa oled põhjuseta julm, aga kui sa kohe midagi ei muuda, siis seda muutust ei pruugigi tulla.

VÄHK
Suured võimalused on käeulatuses, igaüks neist võib sulle varanduse teenida. Pead ainult otsustama, millisele keskenduda ja siis endast kõik andma. Nõuanne tähtedelt: ära põlga ideed ära ainult sellepärast, et sa ise selle peale ei tulnud.


LÕVI
Teil on alati enda kaitseks palju öelda, kuid vähemalt mõnda aega oleks mõistlik hoida suu kinni ja kuulata, mida teised ütlevad. Teil on võimalik sel nädalal midagi enda jaoks kasulikku õppida, juhul kui soovite oma kõrvu kasutada.

NEITSI
Sa näid olevat pisiasjadesse takerdunud, seega jäta oma tegevus katki ja püüa seda näha laiemast vaatenurgast. Kui taipad, kui tähtsusetu see kõik on, siis ei tunne sa end selle hülgamise pärast üldse halvasti.

KAALUD
Tegele mitme planeeritud tegevuse asemel ühe või kahe tähtsamaga. Kvaliteet on alati olulisem kui kvantiteet, nii et tee valik ja näita teistele, et oled oma tehtu üle uhke – siis nad maksavad sulle selle eest rohkem.

SKORPION
Sel nädalal sea endale lihtsad eesmärgid, milleni saad jõuda liigselt pingutamata. Veel parem, kasuta oma šarmi, et panna teised inimesed raskeid asju sinu eest ära tegema. Eriti tööjuures ei tohiks sa end tagant sundida.


AMBUR
See peaks olema teie jaoks nauditav aeg, kuid kui olete oma kohustuste täitmise unarusse jätnud, siis võite otsustada jätta lõbustused vahele, et oma töökohustustele järele jõuda. Lubage endale siiski vahest puhkepause, et oma patareisid laadida.

KALJUKITS
Sulle meeldib suu puhtaks rääkida, aga püüad mitte öelda midagi sellist, mida võidakse valesti tõlgendada. Sa ei pruugi tahta ebaviisakas olla, aga tundlikumad tüübid võivad sind taktituks pidada kui ütled seda, mida mõtled.

VEEVALAJA
Kõigile ei meeldi sinu valitud suund, aga see pole tähtis. Kuula mida sõbrad ja pere sulle sel nädalal ütlevad, aga ära arva hetkekski, et pead nende nõu kuulda võtma. Sina tead kõige paremini.

KALAD
Praegu paistad olevat kõigi juures heas kirjas, mis mingil pöörasel põhjusel tekitab sinus kahtlusi. Lihtne tõde on see, et mõnele inimesele meeldid sa sellisena nagu oled, nii et ära mõtle negatiivselt ja hakka seda tähelepanu nautima.