Nädala horoskoop – 24.-30. august 2020

JÄÄR
Olenemata sellest, kui palju rivaale teie vastu meelestatud on ja kui palju nad ka ei ohusta teie plaane, peate te oma närve hoidma. Mida rohkem lärmi nad teevad, seda tõenäolisem on see, et neil ei ole võimalik teid peatada, nii et jätkake.

SÕNN
Sa võid end praegu haletseda, eriti kui tunned end ära tõugatuna inimese poolt, kelle vastu sul tunded on. Väga tõenäoliselt oled asjast täiesti valesti aru saanud, nii et mõtle positiivselt ja ära ole nii mannetu!

KAKSIKUD
Praegu peaks sul olema lootustandev periood, sest su rahamured kaovad ja su võimekus lihtsaid asju nautida tuleb tagasi. Üks kurb inimene võib püüda su tuju oma hädadest rääkimisega rikkuda, aga sa ei pea kuulama.

VÄHK
Ära põlga kuuldut ära ainult sellepärast, et see kõlab uskumatult. Mis on sinu jaoks imekspandav, võib mõne teise jaoks olla igapäevane, seega ava oma meeled kõigile võimalustele. See muidugi ei tähenda, et peaksid kõigega nõus olema.


LÕVI
Oled mingi tüli või vaidluse pärast masenduses, aga hea uudis on see, et kui teed esimese sammu ja annad teistele märku, et tahad jälle sõber olla, siis on nad hea meelega valmis uuesti alustama. Lase käia.

NEITSI
Sul on õigus oma arvamusele, aga sul pole õigus oodata, et teised sinuga nõustuvad. Kuni sa sellega rahul oled, ei lähe eriti midagi valesti, aga kui sa ei suuda teistsuguste vaatepunktidega leppida, siis võib tulla raske päev.

KAALUD
Olge tähelepanelik raha- ja äriasjade suhtes ning veenduge, et teid ei petaks inimesed, kes soovivad teie arvelt rikastuda. Oleks tore, kui kõik oleksid sama ausad kui teie, kuid see pole nii.

SKORPION
Mida vähem oma plaanidest räägid, seda parem. Hoia oma ideed endale ja ära ütle isegi parimatele sõpradele, millega tegeled. See kehtib ka töökohal. Mida vähem teised teavad, seda parem sulle.


AMBUR
Kõik on võimalik – tunned oma kontides, et võid minna kogu maailma vastu ja võita. Ja sul on õigus, võid küll. Aga miks alustada lahingut, kui sul on piisavalt šarmi oma tahtmise saamiseks ilma võitluseta? Või sa naudidki seda?

KALJUKITS
Võib näida, et oled elusündmuste meelevallas, et sind juhivad jõud, mille üle sul pole mingit kontrolli, aga kas see ikka on nii? Võib-olla sa alahindad oma võimet sündmusi mõjutada.

VEEVALAJA
See, mille pärast praegu muretsed, ei vääri aega ega pingutust. Mõne päeva pärast tagasi vaadates mõtled, kuidas sa ometi millegi nii tühise pärast nii palju ärritusid. Nii et, milleks üldse muretseda?

KALAD
Anna kurvale sõbrale teada, et sa oled tema jaoks olemas. Sinu soojadest sõnadest võib piisata, et ta jälle naeratama hakkaks ja üks väike lahke tegu võib ta elu muuta.