Nädala horoskoop – 23.-29. oktoober 2023

VÄHK
Su kavatsused võivad olla seotud riskiga, aga sa tead, et kui asjaga edasi ei lähe, siis oled pärast enda peale vihane, et nii arg olid. Valmistu nii hästi kui suudad ja seejärel lenda peale ning palveta, et kõik läheb plaanipäraselt.

JÄÄR
See, mis praegu paistab sulle oluline, ei tundu järgmise nädala alguses enam nii. Muutunud pole mitte niivõrd su suhtumine kui põhimõtted: ideed tunduvad huvitavamad kui raha teenimine ja asjade ostmine.

SÕNN
Ükskõik, mille kallal praegu töötad, saad selle tehtud kiiremini ja paremini, kui kaasad teisi inimesi. Aga nad peavad olema võrdsed partnerid. Nägemus võib olla sinu oma, aga ära lase oma egol edu takistada.

KAKSIKUD
On mõttetu vaielda inimestega, kes keelduvad asja mõistusega võtmast. Võib olla ahvatlev nad oma suuremate teadmistega paika panna, aga milleks vaeva näha? Ükskord saavad nad aru kui lollilt nad käitusid, aga ära raiska oma aega nende peale.


LÕVI
Pole sinu moodi ebameeldivatesse inimestesse ja lolli juttu nii leebelt suhtuda, aga näib, et oled jõudnud punkti, kus sind lihtsalt enam ei huvita. Pole mõtet igasugu asjade pärast ärrituda.

NEITSI
Praegu paistad olevat kõigi juures heas kirjas, mis mingil pöörasel põhjusel tekitab sinus kahtlusi. Lihtne tõde on see, et mõnele inimesele meeldid sa sellisena nagu oled, nii et ära mõtle negatiivselt ja hakka seda tähelepanu nautima.

KAALUD
Vestluse käigus öeldud märkus ei pruugi olla halvasti mõeldud, aga üks inimene võib seda nii võtta. Kui ta paistab olevat solvunud, siis ütle kohe, et sa ei mõelnud midagi halba. Ära kaota sõpra tühiasja pärast.

AMBUR
Üks projekt tuleb mõneks ajaks edasi lükata, see ei meeldi sulle, aga pikas perspektiivis kõik laabub. Tegelikult on viivitus just see, mida vajad oma mõtete kogumiseks. Pead oma eesmärkides kindel olema.

KALJUKITS
Te ehk ei saa loota teatud inimestele nii palju, kui olete seda möödunud nädalatel teinud, kuid tõde on see, et te ei vaja neid enam. Praegu mängib teie elus rolli tähtis õnnetegur. Kasutage seda täiel määral.

VEEVALAJA
Hoia eemale inimestest, kes naudivad oma murest ja vaevast rääkimist. Neil võib olla hea end halvasti tunda, aga see tõmbab su meeleolu alla ja rikub ära imelise päeva. Ole alati rõõmus.

SKORPION
Sa võid arvata, et keegi varjab su eest midagi, ja võib-olla varjabki, aga ära muretse selle pärast. On vähetõenäoline, et need on halvad uudised ja on isegi võimalik, et plaanitakse mingit üllatust. Ära riku seda nuhkimisega ära.

KALAD
Sa võid olla rahuliku loomuga, kuid aeg-ajalt lähed teise äärmusesse ja ütled asju, mis šokeerivad ümbritsevaid – täna on üks neist päevadest. Lühidalt: sul on virisemisest ja kriitikast kõrini, on aeg vastu hakata.