Nädala horoskoop – 23.-29. november 2020

JÄÄR
Millegipärast on sulle vastumeelne ära kasutada võimalust, mille eest enamik inimesi oma parema käe ära annaks. Loomulikult võivad asjal olla halvad tagajärjed, aga võib minna ka vapustavalt hästi – kui sa ei proovi, siis ei saa kunagi teada.

SÕNN
Sa oled praegu mässumeelne ja võid teha midagi, mis šokeerib nii su sõpru kui vaenlasi. See on hea. Liiga paljud inimesed on viimasel ajal su olemasolu enesestmõistetavaks pidanud. Tee midagi, mis neid natuke raputab.

KAKSIKUD
On oht, et teie masendus saab teist jagu ning ütlete või teete midagi, mis näitab teid halvas valguses. Kuid vähemalt on teised teadlikud sellest, et te ei karda provokatsioonile vastata.

VÄHK
Keegi teeb tühisest asjast suure numbri. Pole mingit mõtet püüda talle mõistust pähe panna, sest mõistlikkus on tema jaoks antud hetkel tundmatu mõiste. Hoia eemale, kuni ta ise mõistusele tuleb.


LÕVI
Teie elus toimub midagi olulist ning võimalik, et see on midagi, mida te väga naudite. Tõenäoliselt on sellel midagi pistmist teie sotsiaalse eluga, nii et ärge istuge kodus ja vaevake oma pead vaid minge välja ja tehke midagi huvitavat.

NEITSI
Ära kuula neid, kes käsivad ettevaatlik olla. Ainus põhjus, miks nad ei taha, et sa midagi põnevat teed, on see et nad kardavad, et paned nad halba valgusesse. Ja neil on õigus, nii juhtubki – seda enam tuleb seda teha.

KAALUD
Kui vajad rahalist abi, siis praegu on hea aeg seda küsida. Sõbrad ja perekond teevad kõik, mis suudavad, et sind keerulisest olukorrast välja aidata, aga samas tahavad nad olla kindlad, et sa uuesti sarnasesse olukorda ei satu.

SKORPION
Keegi võib näida sihilikult pahatahtlik, ja võib-olla ongi, aga sa pead endalt küsima, kas miski, mida tegid või ütlesid, võis ta sinu vastu pöörata. Kui nii, siis pole veel hilja vabandada.


AMBUR
Kui sul on midagi öelda, millest tead, et see mõnele ei meeldi, siis ütle seda kohe. Ära muretse tagajärgede pärast, ära isegi mõtle neile – sinu ülesanne on öelda nii nagu asi on ja sa näed seda selgemalt kui enamik teistest.

KALJUKITS
Sul on võitjaloomus, kuid kas kasutad seda piisavalt hästi ära? Sinu sünnikaart õhutab sind tõsiselt oma elu paremaks muutmisega tegelema – võid selle käigus isegi maailma muuta.

VEEVALAJA
Tööandjate ja teiste tähtsate inimestega suhtlemine võib järgmisel paaril päeval olla konarlik. Kas ütlesid midagi valesti? Pea meeles, mis sinu jaoks on hea nali, võib teisele kõlada isikliku solvanguna.

KALAD
Kui oled hiljuti lubanud midagi tööandjale või mõnele teisele võimupositsioonil olevale isikule, siis pead seda lubadust pidama. Kui üritad kokkuleppest kõrvale hiilida, siis kahjustad oma mainet korralikult. Tee seda, mida lubasid.