Nädala horoskoop – 23.-29. märts 2020

JÄÄR
Näib, et oled isiklikul ristiretkel. Kui su eesmärk on võitlemist väärt – ja seda see on, siis peaks olema lihtne saada sõprade, pere ja kolleegide toetus, aga ära käi neile liiga palju peale.

SÕNN
Sa tahad minna välja ja lõbutseda, aga tahad ka oma tundeid ausalt ja avatult väljendada. Sa saad teha mõlemat. Täna on ideaalne päev öelda need kolm maagilist sõna: „Ma armastan sind”. Ütle nii, et on aru saada, et need sõnad tulevad südamest.

KAKSIKUD
Sul on lihtne oma tahtmist saada – teiste jaoks on iseenesestmõistetav, et sina oled boss ja teevad, nagu sa ütled. Kui kasutad sunni asemel šarmi, siis märkad, et pea igaüks teeb su heaks peaaegu ükskõik mida.

VÄHK
Ükskõik kui hirmsasti tahad mõjuvõimsatele inimestele head muljet jätta, ei tohi sa end tööga ära kurnata. Jälgi, et õrn tasakaal sinu vaimu, keha ja tunnete vahel püsiks.


LÕVI
Sa ei häbene lähedastele öelda, kui olulised nad sinu jaoks on. Täna peaks sul olema hea päev ka loomingulisteks tegevusteks, nii et lase oma kunstnikuküljel esile tulla – see toob nii sulle kui teistele palju rõõmu.

NEITSI
Paistab, et partnerid ja pereliikmed teevad praegu kõik olulised otsused ja sina sörgid neil sabas. Aga, kas see ongi üldse halb? Sa ei saa kogu aeg juht olla, mõnikord pead olema ka järgija.

KAALUD
Sa ei pruugi olla päris kindel, et su ettevõetav tegevus õnnestub, aga oled teistele lubanud, et proovid ja ei saa neid alt vedada. Kui asi halvasti läheb, siis vähemalt sult teist korda ei paluta!

SKORPION
Probleeme, mida oled vältinud, ei saa sel nädalal enam edasi lükata ja see on hea, sest pead lõpuks nendega tegelema. On reaalne võimalus uueks alguseks, aga esmalt pead emotsionaalsetele probleemidele vastu astuma.


AMBUR
Ammune mure ei häiri sind enam. Tõenäoliselt sellepärast, et hakkad keskenduma asjadele, mis on tegelikult olulised, selmet muretseda asjade pärast, millel pole suures plaanis mingit tähtsust.

KALJUKITS
Mida rohkem sel nädalal teisi aitad, seda rohkem aitad ennast. Ära muretse, kas nad on abi ära teeninud, see pole sinu probleem, lihtsalt tee, mida ja kus suudad ning ole sellega rahul.

VEEVALAJA
Näita milleks sa võimeline oled. Tööandjad ja teised võimu juures olevad inimesed otsivad inimesi, kes on otsustusvõimelised, ei kõhkle ning on valmis tulemuse saavutamiseks kõik mängu panema. Ja sina oled selline inimene.

KALAD
Praegu on soodne aeg rahaasjadega tegemiseks. Kui oled mõistlik ja tegutsed targalt, siis su rahaline olukord kindlasti paraneb. Mõtle ka tulevikule: kuidas praegu investeerida, et hiljem rohkem raha oleks?