Nädala horoskoop – 23.-29. mai 2022

JÄÄR
Juhuseid ei ole olemas ja mida rohkem teatud asju juhtub, seda rohkem peaksid kahtlustama. Õnneks ei ole sa nii kergeusklik kui mõned arvavad, nii et petta sind tõenäoliselt ei õnnestu.

SÕNN
Keegi, kellega koos elad või töötad, peab salaja viha ja kui midagi valesti ütled, leiab ta mooduse selle sinu vastu kasutamiseks. Mõtle, enne kui ütled ja veendu, et tead, millest räägid. Pole ju nii raske?

KAKSIKUD
See, et miski on värske või moekas ei tähenda, et see on hea. Pidage seda meeles ja kui seisate silmitsi valikuga millegi vana ja igava või millegi uue ja põneva vahel, siis valige pigem vana ja igav.

VÄHK
Räägi seda, mida usud tõsi olevat ja ära muretse liiga palju selle pärast, kuidas see teisi inimesi mõjutab. Faktid on faktid ja neid ei tohi eitada, isegi mitte selleks, et säästa nende tundeid, kes pole nii targad ja stabiilsed kui sina.


LÕVI
Te paistate läbivat üht neist etappidest, kus pöörate tähelepanu iseendale. Selles ei ole midagi halba, kuid ärge unustage, et teil on kohustusi ka muu maailma ees. Liiga palju eneseanalüüsi võib olla kulukas (ja igav).

NEITSI
Ole aus ja õiglane ning ära anna järele kiusatusele olla hooletu lihtsalt sellepärast, et keegi ei saa sind takistada. Praegu on suurepärane aeg sõpradega koos olemiseks ja rühmategevusteks ning on veel parem kui te kõik käitute ühtmoodi eetiliselt.

KAALUD
Konkurendid näivad teadvat, mida sa teed, samas kui sa ise päris täpselt ei tea – see on pahasti. Hoia oma asju rohkem salajas või leia moodus enda ümber toimuvat paremini hoomata.

SKORPION
Keegi, kellega koos töötad või äri ajad, pole sinuga päris aus. Enne kui ühise ettevõtmisega edasi liigute, küsi, milline taust ja tulevikuplaanid tal on.


AMBUR
Sa võid olla praegu pakkumistest üle kuhjatud, kuid ei saa neid kõiki vastu võtta, seega ole nutikas ja vali kaks või kolm, mis kõige tõenäolisemalt sind kõige kiiremini eesmärgini viivad. Muidugi eeldusel, et sul üldse on eesmärk.

KALJUKITS
Sul närib sees tunne, et oleksid saanud suhte õnnestumise nimel rohkem teha. Võib-olla on sul õigus, ehk oleksidki saanud, aga see aeg on möödas, nii et lõpeta minevikule mõtlemine ja vaata hoopis tulevikku.

VEEVALAJA
Millegipärast oled kohutavalt ebakindel. Mingil veidral põhjusel paistad uskuvat, et sul pole annet, et edukaks saada. See ei ole tõsi. Aja pea püsti ja mine jäta maailma endast märk maha.

KALAD
Tundub, et olete suutnud viimasel ajal palju tööd teha, mis on hea, kuid te ei saa seda tempot lõpmatuseni jätkata, nii et hakake mõtlema, kuidas võiksite veidi maha rahuneda. Te peate jääma vaimselt ja füüsiliselt ärksaks.