Nädala horoskoop – 23.-29. jaanuar 2023

JÄÄR
On aeg asuda loomingulise tegevuse kallale, millest oled juba ammu mõelnud. See nõuab suurt pingutust, nii füüsilist kui vaimset, aga sind saadab edu – tähed lubavad seda!

SÕNN
Näib, et oled praegu asjadest rohkem huvitatud kui inimestest. Selles pole midagi halba, aga hoolitse, et materiaalsed ihad su suhteid ära ei rikuks. Lõpuks on oluline ainult armastus.

KAKSIKUD
Probleemid uue töörutiiniga on väiksed ja lühiajalised, seega ära lase neil end ärritada. Ja ära lase teistel endale öelda, et pead kurssi muutma. Nad ei tea, millest räägivad.

VÄHK
Sul võib olla õigus vihastuda kellegi peale, kes on sind alt vedanud, aga kas see on seda väärt? Võimalik, et mõistlikum on andestada ja unustada, muuhulgas ka sellepärast, et siis on teine sulle teene võlgu ja see võib kasulikuks osutuda.


LÕVI
Mida enam teile korrutatakse, et te midagi ei saa, seda kindlam on, et seate selle omale eesmärgiks – mis võib olla lõbus, kuid võib viia ka olukordadeni, mis ei aita teid elus kuidagi edasi. Ärge laske oma soovidel kontrolli alt väljuda ja muutuda kinnisideedeks.

NEITSI
Rääkige, kui teil on midagi olulist öelda, kuid veenduge, et te kuulate ka, sest tagasiside, mida saate, võib olla hindamatu. Ja keegi, kellega te reisidel kohtute, käib välja idee, millest olete koheselt vaimustunud.

KAALUD
Kahtlemata ei jõua sa ära oodata, millal saada hakata oma plaane elu viima, aga ära ole nii kärsitu, et valestardi teed. Sul on piisavalt aega endast jälg maha jätta, nii et vaata, et su plaanide põhialused oleks tugevad. Üks samm korraga.

SKORPION
Te võite olla pahane, kui peate maksma millegi eest, mida sooviksite pigem tasuta saada, kuid kui teete stseeni, siis võib juhtuda, et lõpuks peate veel rohkem maksma. Ärge olge nii vilets. Pange oma käsi taskusse. See on ju kõigest raha.


AMBUR
Sul peab olema selge pilt sellest, mida tahad saavutada, eriti tööalaselt, sest kui kahtled, siis võid raisku lasta suurepärase võimaluse elus edasi jõuda. Ükskõik, mida teed, hoolitse selle eest, et oleksid sel alal parim.

KALJUKITS
Kasuta oma šarmi ja saa oma tahtmine. Pea meeles, et parim moodus teiste inimeste oma nõusse saamiseks on meeldida neile emotsionaalsel tasandil. Faktid ja numbrid on muidugi ka tähtsad, aga tunded kallutavad kaalukausi sinu kasuks.

VEEVALAJA
Järgmise kahe või kolme päeva jooksul ole oma soovidega ettevaatlik, sest tõenäoliselt need täituvad. Miks see halb on? Sest kaasnev vastutus võib suure osa lõbust ära võtta. Ütle midagi ainult siis, kui seda tõsiselt mõtled.

KALAD
Tundub, et paljud inimesed annavad teile hetkel nõu, kuid kui te olete tark, siis ei võta te arvesse sõnagi sellest. Ainult teie teate, mida te vajate, nii et ainult teie olete sobiv isik andma juhiseid. Tehke, mida teie sisemine hääl teile ütleb.