Nädala horoskoop – 23.-29. detsember 2019

JÄÄR
Sa pead hakkama tõsiselt mõtlema oma töömahu piiramisele. Viimased paar nädalat on olnud väga aktiivne aeg ja inertsist jätkad veel mõnda aega tegutsemist, aga su keha vajab puhkust.

SÕNN
Kuula ära mõlemad pooled, enne kui otsustad, keda toetad. Sellel, kes räägib valjemalt ja kiiremini, ei pruugi olla paremad argumendid. Kuula kõiki.

KAKSIKUD
Sa oled alati valmis abi pakkuma, aga liigne lahkus ei pruugi järgneva seitsme päeva jooksul sulle hästi mõjuda. Ehk peaksid seekord endalt küsima, kas teised ikka on ära teeninud selle, et sa nende eest hoolitsed.

VÄHK
Räägi seda, mida usud tõsi olevat ja ära muretse liiga palju selle pärast, kuidas see teisi inimesi mõjutab. Faktid on faktid ja neid ei tohi eitada, isegi mitte selleks, et säästa nende tundeid, kes pole nii targad ja stabiilsed kui sina.


LÕVI
Ära lase latti alla ja keeldu kahtlastest või ebaausatest tegevustest. Teised võivad nautida ülejala tegemist või reeglite rikkumist, aga sina tead, et pikas perspektiivis maksab selline käitumine kätte.

NEITSI
Mida rohkem teised tahavad teada, millega tegeled, seda salalikum peaksid olema. Mitte sellepärast, et sul oleks midagi varjata, vaid teisi teadmatuses hoides peavad nad sind huvitavamaks kui tegelikult oled!

KAALUD
Sa võid arvata, et mõni ei vääri kogu seda tähelepanu, mis neile osaks saab, aga nii see lihtsalt on. Selle asemel, et vihastada, tee midagi, mis tähelepanu neilt eemale tõmbab. Sina oled kümme korda suurem staar.

SKORPION
Kui sõbra või sugulase tuju vajab tõstmist, siis ära oota, et seda sinult palutaks – asu kohe asja juurde ja tee, mida suudad, et teda rõõmustada. Sinu optimistlik suhtumine toob ta näole naeratuse ja ei lähe kaua kuni ta jälle endasse usub.


AMBUR
Millal sa viimati endale uusi eesmärke seadsid? Tõenäoliselt oled rõõmsalt laiselnud ja vooluga kaasa läinud, aga nüüd pead endalt rohkem nõudma. Mida sa teeksid kui õnnestumine oleks kindel? Tee seda.

KALJUKITS
Sa pead aru saama, et kõik ei mõtle ja tunne samamoodi nagu sina. Sa ei pruugi olla võimeline asju teise inimese vaatepunktist nägema, aga sa pead aktsepteerima, et tal on oma vaatenurk ja see on õige.

VEEVALAJA
Mida rohkem teised sulle ütlevad, et midagi pole võimalik teha, seda rohkem sa seda teha tahad. Aga pead jääma seaduse ja eetika piiridesse. Kui hakkad susserdama, siis kasutavad su vaenlased seda ära, et su mainet kahjustada.

KALAD
Ära lase kellelgi oma vabadust piirata. Neile, kes tahavad ära võtta su õigust iseenda eest mõelda ja rääkida, pead selgeks tegema, et võitled nendega lõpuni välja. Ja sa pead seda tõsiselt mõtlema.