Nädala horoskoop – 23.-29. august 2021

JÄÄR
Ole ettevaatlik, mida sel nädalal usud, isegi kui info tuleb usaldusväärsest allikast. See kehtib kõigil elualadel, kuid eelkõige romantiliste suhete kohta. Võimalik, et keegi punub meelega intriige.

SÕNN
Sa ei pruugi olla nii ambitsioonikas kui mõni teine, aga sul on lõpmatult palju unistusi, mille täitumist soovid. Praegu keskendud sa enim ühele unistusele, aga kas see on realistlik unistus või fantaasia? Pead ise otsustama.

KAKSIKUD
Kuigi rahaasjad ja teised materiaalsed küsimused võivad olla tähtsad, ei tähenda see, et peaksid neile keskenduma kõike muud tähelepanuta jättes. Inimene ei ela üksnes leivast – süda ja vaim on ka olulised.

VÄHK
Sa võid end praegu haletseda, eriti kui tunned end ära tõugatuna inimese poolt, kelle vastu sul tunded on. Väga tõenäoliselt oled asjast täiesti valesti aru saanud, nii et mõtle positiivselt ja ära ole nii mannetu!


LÕVI
Te ei pruugi olla teatavates valdkondades parim, kuid on üks konkreetne töövaldkond, milles ei ole teile võrdset ja sellele peaksitegi praegu keskenduma. Ärge püüdke olla kõigist teistest üle, vaid olge see, kes te olete – see on enam, kui piisav.

NEITSI
Praegu on äärmiselt oluline aeg rahaasjade jaoks, nii et mõtle enne tegutsemist ja tegutse ainult oma parima äranägemise järgi. Siiski pead sa töötama külg-külje kõrval teiste inimestega. Üksi sa oma eesmärgini ei jõua.

KAALUD
Kui endasse usud ja agaralt konkreetse eesmärgi poole liigud, siis pole mingit põhjust, miks su nimi ei võiks olla tuntud ja pangakontol suur summa. Kõik on su enda teha.

SKORPION
Sel nädalal kuula nii oma mõistust kui sisehäält, eriti rahaasjades. Vahet pole, mida faktid ja numbrid ütlevad, kui su kuues meel ütleb, et miski pole õige, siis oled loll kui seda ei kuula.


AMBUR
Te teate, mida on vaja teha, ja teate, et peate seda ennekõike kohe tegema, nii et miks te kõhklete? Heitke kõik kahtlused, mis teil võivad olla oma meelest kõrvale. Kunagi pole vaja karta midagi muud, peale hirmu enda.

KALJUKITS
Rääkige, kui teil on midagi olulist öelda, kuid veenduge, et te kuulate ka, sest tagasiside, mida saate, võib olla hindamatu. Ja keegi, kellega te reisidel kohtute, käib välja idee, millest olete koheselt vaimustunud.

VEEVALAJA
Su kuues meel ütleb sulle, et midagi ootamatut on juhtumas, aga see pole põhjus uksi lukustada ja kardinaid ette tõmmata. Sa ju tead seda vanasõna: õige hõlma ei hakka keegi. Kui sa pole midagi valesti teinud, siis ei pea sa midagi kartma.

KALAD
Praegu paistad olevat kõigi juures heas kirjas, mis mingil pöörasel põhjusel tekitab sinus kahtlusi. Lihtne tõde on see, et mõnele inimesele meeldid sa sellisena nagu oled, nii et ära mõtle negatiivselt ja hakka seda tähelepanu nautima.