Nädala horoskoop – 22.-28. märts 2021

JÄÄR
Sul võib olla raske mõnda inimest usaldada, aga sa pead seda tegema. Jah, nad võivad su reeta, aga kas sa tõesti tahad kogu aeg kõiki kahtlustada? Nad pole nii halvad kui sa arvad.

SÕNN
On täitsa mõistlik edasi lükata töö, mis mitte ainult ei pea kohe valmis saama, vaid mille saad lasta teistel enda eest ära teha. Järgmise seitsme päeva jooksul juhtub nagunii midagi sellist, mis selle töö tähtsusetuks muudab, seega milleks üldse muretseda?

KAKSIKUD
Paistab, et sul on karjääriotsuse osas kõhklusi. Muidugi tahad elus edasi jõuda, kuid kas see on selleks õige tee? Mõtle sellele, aga ära veel midagi otsusta. Järgmisel nädalal on kõik selge.

VÄHK
Isegi kui sa kellegi põhimõtetega ei nõustu, saate ikkagi koos töötada, nii et jää viisakaks ja otsi kompromisse. Kõik ei pruugi minna sinu tahtmist mööda, aga natuke järele andes võidad palju.


LÕVI
Pead tegema otsuse partnerluse või suhte asjus. Kui sa seda ei tee, siis teevad otsuse sinu eest teised – ja peaaegu kindlasti ei meeldi sulle see, mida nad teevad.

NEITSI
Kas kontrollid oma emotsioone või kontrollivad emotsioonid sind? Seda pead endalt küsima ja kui vastad ausalt, siis tõenäoliselt on õige viimane variant. Ükskõik, mis juhtub, ära lase oma hirmudel oma karjääri kahjustada.

KAALUD
Paistab, et sul pole praegu tuju tõsiste asjadega tegelemiseks, seega saa tüütute kohustustega kiirest ühele poole ning seejärel pühendu seltskondlikele tegevustele, mis su meele rõõmsaks teevad.

SKORPION
Oled viimastel nädalatel enda kanda võtnud palju uusi ülesandeid ja sul on ilmselt abi vaja. Teised aitavad sul seda koormat kanda kui neilt abi palud, aga pead selle eest kuidagi tasuma. Mis kasu nemad saavad?


AMBUR
Su elus on praegu piisavalt väljakutseid, aga sa ei pea igaühest probleemi tegema. Sa jõuad kiiremini edasi, kui valid oma lahinguid hoolikalt ja ei pane tähele seda, mis ei vii sind eesmärgile lähemale.

KALJUKITS
Sa võid eelistada fakte ja numbreid, aga aeg-ajalt pead lihtsalt uskuma seda, mida sulle räägitakse ja nii ka praegu. Su töökaaslased võivad olla vahel raske iseloomuga, aga nad on sinu poolel.

VEEVALAJA
Mida rohkem tahad asju omamoodi teha, seda rohkem tahavad teised teha teistmoodi ja konfliktipotentsiaal on ilmne. Sel juhul võib olla kasulikum järele anda, vähemalt siis kui asi puudutab perekonda ja raha.

KALAD
Sa pead hakkama tõsiselt mõtlema oma töömahu piiramisele. Viimased paar nädalat on olnud väga aktiivne aeg ja inertsist jätkad veel mõnda aega tegutsemist, aga su keha vajab puhkust.