Nädala horoskoop – 22.-28. veebruar 2021

JÄÄR
Ole piisavalt enesekindel, et proovida asju, millest sa ei tea, mis tulemuse saad. Praegu on üks neist puhkudest, mil loogika sind eriti ei aita, nii et järgi oma instinkte ja usu, et need juhivad sind sinna, kuhu tasub minna.

SÕNN
Sa püüad kõigest väest maha matta oma tundeid kellegi vastu, sest kardad, et see võib kahjustada su mainet ja võib-olla isegi rahalist olukorda. Kes teab, võib-olla kahjustabki, aga kas see on tõesti piisavalt hea ettekääne oma kiindumusele selja pööramiseks?

KAKSIKUD
Ära raiska aega, et öelda maailmale, mida tegema hakkad – lihtsalt hakka pihta ja näita, et suudad tegutseda sama hästi kui jutustada. Nii praktilises meeleolus oled sa harva. Su tähtede seis on harva nii hea olnud.

VÄHK
Millegipärast oled kohutavalt ebakindel. Mingil veidral põhjusel paistad uskuvat, et sul pole annet, et edukaks saada. See ei ole tõsi. Aja pea püsti ja mine jäta maailma endast märk maha.


LÕVI
Keegi sulle kallis on teinud rumala vea ja tunneb end seetõttu halvasti. Ta teab, et tegi valesti, seega ära hõõru seda nina alla. Selle asemel pea talle tujutõstev ergutuskõne ja ütle, et ta oma eluga edasi läheks. Loeb see, mida ta järgmisena teeb.

NEITSI
Teistel võivad olla kahtlused selle suhtes, mida teete, kuid teie neid ei jaga. Isegi kui te teete aja jooksul mõne vea, siis teie motivatsiooni ja eesmärgitunnet see ei kõiguta, liigute jätkuvalt edasi oma unistuste poole.

KAALUD
See, mis praegu segadust tekitab, näib järgmise nädala alguses täiesti loogiline, nii et luba endale, et ükskõik, mis järgmise kahe või kolme päeva jooksul juhtub, ei hakka sa muretsema. Eriti kehtib see rahaasjade kohta.

SKORPION
Tundub, et paljud inimesed annavad teile hetkel nõu, kuid kui te olete tark, siis ei võta te arvesse sõnagi sellest. Ainult teie teate, mida te vajate, nii et ainult teie olete sobiv isik andma juhiseid. Tehke, mida teie sisemine hääl teile ütleb.


AMBUR
Teile võib tunduda, et peate kõik hävitama ja uuesti nullist alustama, kuid see ei ole tegelikult vajalik. Teie elus on tegelikult vähe valesid asju ja teil on lihtsalt vaja teha mõned väikesed muudatused, ei midagi muud.

KALJUKITS
Mõtle peaga, mitte südamega. Uue nädala alguses on kõige olulisem vältida rumalate vigade tegemist, mida paljud teised inimesed teevad. Ole ratsionaalne ja lähtu praktilistest kaalutlustest.

VEEVALAJA
Pead teatud inimestele märku andma, et kui teie vahel on minevikus vaenulikkust olnud, siis sinu poolest on see möödas. Tee esimene samm – antud juhul on asi seda väärt.

KALAD
Tundub, et olete suutnud viimasel ajal palju tööd teha, mis on hea, kuid te ei saa seda tempot lõpmatuseni jätkata, nii et hakake mõtlema, kuidas võiksite veidi maha rahuneda. Te peate jääma vaimselt ja füüsiliselt ärksaks.