Nädala horoskoop – 22.-28. juuni 2020

JÄÄR
Sa ei jäta tegutsemist ega rääkimist ning avaldad pidevalt oma ideedega inimestele muljet. Nii kodus kui tööl vaatavad teised sulle alt üles ja peavad sind selleks usaldusväärseks inimeseks, kes näeb asju nii nagu need on.

SÕNN
Mõned inimesed võivad olla hämmastavalt rumalad, kuid see ei muuda neid targemaks, kui teete nende vigadest suure numbri. Nad on need, kes nad on, ja see ei muutu. Kui võimalik, siis lihtsalt hoidke nendest eemale.

KAKSIKUD
Kui andsid lubaduse, siis pead seda pidama. Kui proovid praegu välja vingerdada, siis kahjustad oma mainet, võib-olla mitte pöördumatult, aga kindlasti nii palju, et teatud inimesed sind enam nii kergesti ei usalda.

VÄHK
Sa võid arvata, et keegi varjab su eest midagi, ja võib-olla varjabki, aga ära muretse selle pärast. On vähetõenäoline, et need on halvad uudised ja on isegi võimalik, et plaanitakse mingit üllatust. Ära riku seda nuhkimisega ära.


LÕVI
Ümbritsege end inimestega, kes jagavad teie väärtusi ja veendumusi. Üheskoos arukalt töötades võite muuta maailma ja lisaks on teil võimalik saada materiaalset kasu. On tore olla hea samariitlane ja teenida seejuures kasumit.

NEITSI
Te olete oma tegelike võimaluste suhtes liiga pessimistlik. Kõikidesse asjadesse on kätketud looduslikud tõusud ja mõõnad ning kui asutegi hetkel kõvera suhtes allpool, siis olete nädala lõpuks kindlasti jälle tõusuteel.

KAALUD
Mingil veidral põhjusel ei suuda sa peale hakata projektiga, mida oled juba mõnda aega planeerinud. Võimalik, et universum püüab sulle midagi öelda. Võib-olla ei ole praegu õige aeg alustada. Kuhu sul kiiret on? See võib oodata.

SKORPION
Püüa sõpradest ja kolleegidest rääkida ainult hästi, sest kui väljendad oma tõelisi tundeid, siis tekitab see igasuguseid probleeme. Eriti kehtib see tööjuures, ükskõik kui tugevalt sa mõnda inimest ka ei jälestaks.


AMBUR
Sel nädalal võivad unistused tõelisuseks saada – päriselt. Pead ainult endaks jääma ja endasse uskuma. Viimane on oluline, sest erinevad inimesed püüavad sind veenda, et sul pole lootustki. Nad eksivad.

KALJUKITS
Miski vajab kiiret tegutsemist. Mida kauem sellega venitad, seda rohkem pead kiirustama kui lõpuks peale hakkad ja see võib põhjustada vigu. Koosta tööde nimekiri ja pea sellest kinni.

VEEVALAJA
Kui sul on kapis mõni luukere – ja sul on – siis kindlaim viis neile tähelepanu tõmmata, on püüda jututeemat vahetada kui vestlus tüürib tõele ebamugavalt lähedale. Ole julge ja tee nägu nagu midagi poleks juhtunud.

KALAD
Ole ettevaatlik, mida sel nädalal usud, isegi kui info tuleb usaldusväärsest allikast. See kehtib kõigil elualadel, kuid eelkõige romantiliste suhete kohta. Võimalik, et keegi punub meelega intriige.