Nädala horoskoop – 22.-28. juuli 2019

JÄÄR
Oled projektiga liiga tihedalt seotud ja pead astuma sammu tagasi, et näha realistlikku pilti sellest, kuidas sul läheb ja mida pead järgmisena tegema. Küsi usaldusväärselt sõbralt, mida tema arvab – see võib olla õpetlik.

SÕNN
Uus etapp on algamas, aga enne seda pead millegi muuga ühele poole saama. Kahtlemata eelistad seda eirata, aga kui sa seda teed, siis hiljem kahetsed. Pea meeles, väikestel asjadel on kõige suurem mõju.

KAKSIKUD
Ükskõik, mille kallal praegu töötad, saad selle tehtud kiiremini ja paremini, kui kaasad teisi inimesi. Aga nad peavad olema võrdsed partnerid. Nägemus võib olla sinu oma, aga ära lase oma egol edu takistada.

VÄHK
Püüa materiaalsetele asjadele vähem tähelepanu pöörata. Ära keskendu sellele, et väljaminekud on suuremad kui sissetulekud. See olukord on ajutine ja saab varsti läbi, nii et pea püsti.


LÕVI
Võib näida, et etapp või tsükkel su elus on lõpule jõudmas, ja võib-olla ongi, aga pole mingit põhjust kurvastada. Mõtle mõnda aega sellele, mida see tähendab, aga lõbutse ka.

NEITSI
Sel nädalal on sul mitu võimalust oma mainet kasvatada ja ilmas edasi jõuda. Kuid sa ei pea selleks palju vaeva nägema. Kasuta oma šarmi – imestad kui kaugele sellega jõuad.

KAALUD
Praegu on äärmiselt oluline aeg rahaasjade jaoks, nii et mõtle enne tegutsemist ja tegutse ainult oma parima äranägemise järgi. Siiski pead sa töötama külg-külje kõrval teiste inimestega. Üksi sa oma eesmärgini ei jõua.

SKORPION
Keegi sinu äripartneritest sunnib sind valima oma aadete ja raha vahel. Pea meeles, et kui korra oma põhimõtteist loobud, siis oodatakse sinult seda ka edaspidi.


AMBUR
Püüa vältida sõprade ja pereliikmete eest otsustamist, sest ükskõik kui head kavatsused sul on, võid kindel olla, et neile see ei meeldi. Las nad õpivad oma vigadest ja aita neid, kui nad seda vajavad.

KALJUKITS
Probleemidega, millega nüüd silmitsi seisad, oled varem korduvalt tegelenud, seega peaksid teadma, kuidas neid lahendada. Aga kui sa ikkagi pole kindel, mis su järgmine samm peaks olema, siis ära karda sõbralt nõu küsida.

VEEVALAJA
Praegu on ideaalne aeg oma mainet parendada. Sa hakkad meeldima inimestele kõrgetel kohtadel, kuid kõige tähtsam on, et usuksid endasse – siis usuvad sinusse ka teised.

KALAD
Sel nädalal kaalu väga hoolikalt enne uute kohustuste ja vastutuste võtmist. See ei loe, et suudad teha kaks korda rohkem ja kaks korda paremini kui teised, sa ei tohi lasta ennast ära kasutada.