Nädala horoskoop – 22.-28. jaanuar 2024

VÄHK
Väljakutsed aina tulevad ja sa tegeled nendega oma erilisel viisil. On vähe asju, mis sind segadusse ajavad ja mida iganes elu järgmise seitsme päeva jooksul toob, saad sellega hõlpsasti hakkama.

JÄÄR
Tähtede seis on praegu sõpruse ja sotsiaalse tegevuse jaoks suurepärane, kuid ärge istuge ja oodake, et teised inimesed paneksid asjad juhtuma – minge ise riski peale välja ja algatage neid asju. Seiklushimu on elus vägagi edasiviiv.

SÕNN
Pead partneritele ja pereliikmetele teada andma, mida sa välja kannatad ja mida mitte. Üks põhjus, miks viimasel ajal nii palju tülisid on olnud, on see, et mõned inimesed arvavad, et sa oled kergesti manipuleeritav.

KAKSIKUD
Sa oled praegu domineerivas meeleolus ja ei kõhkle teistele ütlemast, kuidas nad peaksid asju tegema. Aga igaüks, kes sulle seda öelda püüab, soovib et ta oleks vait olnud. Nad peaksid käituma nii nagu sa ütled, mitte nii nagu sa teed!


LÕVI
Tundub, et olete kiirustades unustanud mõned väikesed, ent tähtsad detailid ning kui te seda ei tunnista, siis maksab see teile varsti kätte. Tehke kindlaks oma vead, et need heastada ja siis liikuge edasi.

NEITSI
Sul on praegu liiga palju asju käsil ja riskid kontrolli kaotada. Sulle ei pruugi meeldida tunnistada, et sa ei saa kõike üksi teha, aga praegu on hea aeg sõbrad ja perekond appi paluda.

KAALUD
Te võite tunda, et olete sunnitud nõustuma pakutavaga, kuid kui te ei ole rahul tingimustega, siis peate seda ütlema, vastasel juhul ootab teid veel rohkem muresid. Te ei ole isekas, soovides rohkemat. Tehke seda, mis on teie jaoks parim.

AMBUR
Sa tahad asjad tehtud saada nüüd ja kohe, aga kuna kõik pole nii motiveeritud või dünaamilised kui sina, siis nõuab teiste endale appi saamine pingutust. Ei, sa ei saa üksi hakkama – liiga palju on teha.

KALJUKITS
Te teate, mida on vaja teha, ja teate, et peate seda ennekõike kohe tegema, nii et miks te kõhklete? Heitke kõik kahtlused, mis teil võivad olla oma meelest kõrvale. Kunagi pole vaja karta midagi muud, peale hirmu enda.

VEEVALAJA
Keegi, keda järgmise kahe või kolme päeva jooksul kohtad, innustab sind loominguliselt ja võib-olla ka romantiliselt. Kas see uus kontakt peab ajaproovile vastu? Pole võimalik kindlalt teada, aga selle välja selgitamine on kindlasti lõbus!

SKORPION
Sul võib olla raske mõnda inimest usaldada, aga sa pead seda tegema. Jah, nad võivad su reeta, aga kas sa tõesti tahad kogu aeg kõiki kahtlustada? Nad pole nii halvad kui sa arvad.

KALAD
On oht, et teie masendus saab teist jagu ning ütlete või teete midagi, mis näitab teid halvas valguses. Kuid vähemalt on teised teadlikud sellest, et te ei karda provokatsioonile vastata.