Nädala horoskoop – 22.-28. august 2022

JÄÄR
Sa võid arvata, et mõni ei vääri kogu seda tähelepanu, mis neile osaks saab, aga nii see lihtsalt on. Selle asemel, et vihastada, tee midagi, mis tähelepanu neilt eemale tõmbab. Sina oled kümme korda suurem staar.

SÕNN
Kas töötad rohkem teiste kui enda heaks? Kui nii, siis on aeg ohjad enda kätte haarata. Teata neile, kes su lahket loomust ära kasutavad, et nüüd on sellel lõpp – ja mõtle seda tõsiselt.

KAKSIKUD
Kui sul oleks kolm soovi, siis millised need oleksid? Keskendu sellele, mida ihaldad rohkem kui midagi muud ja on väga suur võimalus, et saadki selle. Su mõistus on võimas tööriist ja kui sa selle abil palve esitad, siis universum vastab.

VÄHK
Salatsemine ei pruugi sulle loomuomane olla, aga mida vähem enda kohta avaldad, seda parem. Sa pead olema natuke saladuslikum, eriti tööl. Hoia töökaaslased ja konkurendid ohutus kauguses ja ära unusta, et teadmised on võim.


LÕVI
Te soovite väga aidata kedagi, kes on raskustes, kuid teate, et kui seda teete, siis on neil tulevikus veelgi raskem. See on üks neist olukordadest, kus nad peavad õppima oma vigadest, kuigi see võib olla teie mõlema jaoks valus.

NEITSI
Kui lähedane inimene nõuab rohkem iseseisvust, siis pead seda talle võimaldama. Praeguseks peaksid teadma, et mida tugevamini püüad teisi inimesi kontrollida, seda rohkem teeb haiget kui nad lõpuks ära lähevad. Sa oled nende sõber, mitte vangivalvur.

KAALUD
Su pea võib olla ideid täis, aga parimate tulemuste saavutamiseks pead keskenduma kahele või kolmele asjale, millest sulle kõige rohkem kasu on. Ükskõik kui palju ideid sul on, su energiavarud on piiratud, nii et tegele sellega, millest kõige rohkem kasu on.

SKORPION
Tähed soosivad loomingulisi ettevõtmisi, nii et kui on mingi kunstiprojekt, millega tahad alustada, siis ära enam oota. Pea meeles, et ei ole olemas ideaalset aega – praegune hetk on kõik, mis sul on.


AMBUR
Mida avatum ja seltskondlikum oled viimastel nädalatel olnud, seda enam vajad praegu aega üksi olemiseks. See on aeg mõtlemiseks ja oma tunnetes selgusele jõudmiseks. Sa ei saa seda teha järjekordsel peol.

KALJUKITS
Teil võib olla palju suuri ideid, kuid kas te olete kunagi valmis neid millekski kasulikuks muutma, millekski, mis muudab nii teie enda kui ka teiste jaoks midagi? Rääkimine ei tähenda midagi – ainult tegevus on oluline.

VEEVALAJA
Mida enam te otsite lahendust mingile probleemile, seda kindlam on tunne, et te ei suuda seda leida. Võib-olla üritate liiga pingsalt. Ehk peaksite mõnda aega millelegi muule keskenduma. Vastus saabub õigel ajal.

KALAD
Sa ei pruugi oma arvamustest taganeda, kuid sa pole ainus põikpäine. Vaidlused on sel nädalal tõenäolised, aga pole hullu, uued ideed võivad tekitada pinget, kuid pinge ergutab loomingulisust.