Nädala horoskoop – 22.-28. aprill 2019

JÄÄR
Keskenduge nädala alguses kindlasti positiivsetele asjadele, sest kui te lubate negatiivsetel mõtetel võimust võtta, siis on raske neid jälle maha raputada. Millised iganes teie praegused probleemid ka ei ole, need ei ole nii halvad kui näivad.

SÕNN
Omandage põhimõte austada teiste inimeste arvamusi, millega te ei nõustu. Kui te just peate kritiseerima seda, mida nad ütlevad, siis tehke seda vähemalt tsiviliseeritud viisil. Pange vastu soovile olla sarkastiline, sest see muudaks olukorra kümme korda hullemaks.

KAKSIKUD
Te peate oma plaanid ajakohastama. Istuge paberi ja pliiatsiga maha ning kirjutage üles kolm oma peamist eesmärki. Järgnevalt mõelge, kuidas te kavatsete saada sealt, kus te praegu olete, sinna, kus te soovite olla. Seejärel tehke seda.

VÄHK
Tundub, et olete suutnud viimasel ajal palju tööd teha, mis on hea, kuid te ei saa seda tempot lõpmatuseni jätkata, nii et hakake mõtlema, kuidas võiksite veidi maha rahuneda. Te peate jääma vaimselt ja füüsiliselt ärksaks.

LÕVI
Te peaksite maha istuma ja pidama ausa vestluse kellegagi, kellest te hoolite. Viimastel päevadel on palju öeldud ja tehtud ning on käes aeg asjad selgeks rääkida. Olge oma tunnete suhtes ausad ja laske ka neil seda olla.

NEITSI
Teie mõtted võivad pulbitseda tosinast suurepärasest ideedest, kuid kui püüate neid kõiki järgida, ei jõua te õigupoolest kuhugi. Valige välja üks eesmärk, mis tähendab teile kõige rohkem ning pange sellesse oma süda ja hing. Üks meistriteos korraga!


KAALUD
Haarake initsiatiivi. Alustage midagi uut. Jah, muidugi on teil minevikus olnud palju tagasilööke, kuid seekord võib ja saab olema teistsugune. Mis on saanud teie arvukatest suurepärastest ideedest? Te saate neid ikka veel kasutada.

SKORPION
Olge ettevaatlik selle suhtes, mida ütlete, kui keegi pöördub teie poole nõu saamiseks. Veenduge, et see, mida te neile ütlete, tuleneb teie enda kogemusest, ja see ei ole midagi, mille te ebausaldusväärsest allikast leidsite. Kui te vastust ei tea, siis öelgegi nii.

AMBUR
Te olete hetkel muretus meeleolus ja peaksite võtma endale ülesandeks ergutada sõpru ja pereliikmeid, kes ei jaga teie õnnelikke ja tegusaid väljavaateid. Te ei saa maailma muuta, kuid teil on võimalik panna mõned inimesed naeratama.

KALJUKITS
Kui te ei ole teinud mõne projektiga nii palju edusamme, kui oleksite soovinud, siis ärge muretsege – ja kindlasti ärge töötage intensiivsemalt. Võib-olla peaksite tulevikus seadma endale eesmärgid, millede puhul olete kindel, et suudate neid saavutada.

VEEVALAJA
Vihavaenu ja võimuvõitlust on kõige parem vältida, isegi kui see tähendab, et peate mõnda aega üksi hakkama saama. Ärge tehke mingil juhul seda viga, et valite pooli – pikemas perspektiivis võivad siis mõlemad teie vastu pöörduda.

KALAD
Kui keegi küsib teile arvamust mõne isikliku asja kohta, siis ütlete selle hea meelega välja. Kui aga kuues meel ütleb teile, et nad ei rõõmusta tõe kuulmise üle, siis võib-olla peaksite selle enda teada jätma. Las nad tegelevad ise oma asjade lahendamisega.