Nädala horoskoop – 21.-27. veebruar 2022

JÄÄR
Sa tahad minna välja ja lõbutseda, aga tahad ka oma tundeid ausalt ja avatult väljendada. Sa saad teha mõlemat. Täna on ideaalne päev öelda need kolm maagilist sõna: „Ma armastan sind”. Ütle nii, et on aru saada, et need sõnad tulevad südamest.

SÕNN
Sel nädalal sul erilisi muresid pole ja see on hea, sest siis pole põhjust närvitseda. Hiljutised sündmused on sulle meenutanud, et sekkumine ja poole valimine teeb väga tihti asjad hullemaks kui need enne olid.

KAKSIKUD
Sa võid praegu olla oma eesmärkide osas pisut segaduses, aga ära muretse – on ainult päevade küsimus, mil su mõistus selgineb ja näed eesootavat teed selgelt. Kuula oma südant ja tegutse selle järgi.

VÄHK
Püüa hoiduda väiklastest tülidest, eriti sellistest, mis kestavad mitu päeva. Jah, teistele võib tunduda, et lähed kergema vastupanu teed, aga tegelikult sa lihtsalt ei taha raisata aega probleemidele, mis sulle mitte midagi ei tähenda.


LÕVI
Kuula ära mõlemad pooled, enne kui otsustad, keda toetad. Sellel, kes räägib valjemalt ja kiiremini, ei pruugi olla paremad argumendid. Kuula kõiki.

NEITSI
Ärge raisake aega vaieldes millegi üle, mis on äärmiselt tühine. Kui te tunnete, et tuju läheb halvaks seoses kellegiga, kes keeldub olemast mõistlik, siis pöörake lihtsalt selg ja kõndige minema. See teeb neile palju rohkem haiget.

KAALUD
Su mõistus on praegu erakordselt aktiivne ja see on hea, aga kirjuta kindlasti kõik mõttevälgatused üles, muidu võid need õhtuks unustada. Kanna kogu aeg pastakat ja märkmikku kaasas.

SKORPION
Sel nädalal pinguta, et teha seda, mida teised inimesed tahavad, isegi kui sa ei tee seda südamega. Nädala pärast võid sa ise teiste abi vajada ning seda on tõenäolisem saada kui nad tunnevad, et on sulle võlgu.


AMBUR
Sa võid arvata, et kõik peaks sulle kandikul kätte toodama, et maailm võlgneb sulle midagi, aga kui su suhtumine on selline, siis pead pettuma. Kui midagi ihaldad, siis pead pingutama, et seda saada.

KALJUKITS
Sel nädalal pead äriasjades ettevaatlik olema ja kui sulle pakutakse mingit tehingut, siis pead seda põhjalikult kontrollima. Saatan peitub üksikasjades ja kui väikese kirja lugemata jätad, siis pead maksma.

VEEVALAJA
Sa võid unistada põgenemisest ja kusagil uues kohas nullist alustamisest, aga sisimas tead, et seda ei juhtu. Keskendu olemasoleva parimal moel ära kasutamisele – sellest piisab.

KALAD
See on isiklike asjade, eriti partnerluse jaoks hea nädal. Südameasjade puhul on teil väike tõenäosus ebaõnneks ja see, et saate mõnda aega, mida te soovite, teeb teile head.