Nädala horoskoop – 21.-27. september 2020

JÄÄR
Te olete alati olnud auahne, kuid järgmise kahe või kolme päeva jooksul hämmastate isegi ennast seoses sooviga mängida maailmas tähtsat rolli. Ükskõik milliseid piiranguid elu on teile seadnud, heitke need lihtsalt kõrvale ja olge võimas.

SÕNN
See, mis praegu paistab sulle oluline, ei tundu järgmise nädala alguses enam nii. Muutunud pole mitte niivõrd su suhtumine kui põhimõtted: ideed tunduvad huvitavamad kui raha teenimine ja asjade ostmine.

KAKSIKUD
Võta aeg maha ja lae oma füüsilisi, vaimseid ja emotsionaalseid akusid. Hea uudis on see, et oled juba avaldanud muljet kellelegi mõjuvõimsale – sa ei pea enam ennast tõestama.

VÄHK
Sa võid arvata, et kõik peaks sulle kandikul kätte toodama, et maailm võlgneb sulle midagi, aga kui su suhtumine on selline, siis pead pettuma. Kui midagi ihaldad, siis pead pingutama, et seda saada.


LÕVI
Ära liiga palju muretse, kui tööasjades maha jääd, hiljem on piisavalt aega järje peale jõuda. Muidugi aitaks, kui sa ei oleks nii kergelt nõus teiste inimeste tööd ära tegema. Ilmselt oled sa liiga lahke.

NEITSI
Mingil põhjusel on sulle vastumeelne võtta selline risk, mille puhul muidu ei kõhkleks. Võib-olla püüab su alateadvus sind kaitsta. Võimalik, et see teab midagi, mida su tavamõistus ei tea.

KAALUD
Tulevik ei ole tume, ükskõik, mida mõni pessimist ütleb. Tegelikult on see erakordselt ere ja sa oled õigel ajal õiges kohas, et kõiki saabuvaid häid asju ära kasutada. Hoia silmad ja kõrvad lahti.

SKORPION
Mõned hiljuti võetud riskid olid mõttetud ja ilma eesmärgita. Nüüd pead asju tasakaalustama, olles vastutustundlikum. Kõlab igavalt? Ära muretse, ei ole – tegelikult on sul lõbusam kui arvatagi oskad!


AMBUR
Mine välja ja kohtu inimestega, kes jagavad su maailmavaadet. Isiklikul tasandil on tegutsemisvõimalused piiratud, aga teistega koos saab kõik võimalikuks. Muuda oma tulevikupilti ja maailma ka.

KALJUKITS
Ükskõik, millised plaanid oled selleks nädalaks teinud, pead leidma aega üksi olemiseks ja mõtlemiseks, mis suunas su elu liigub. Ja kui jõuad järeldusele, et mitte kuhugi, siis tuleb selles osas midagi ette võtta.

VEEVALAJA
Tähtede seis on praegu sõpruse ja sotsiaalse tegevuse jaoks suurepärane, kuid ärge istuge ja oodake, et teised inimesed paneksid asjad juhtuma – minge ise riski peale välja ja algatage neid asju. Seiklushimu on elus vägagi edasiviiv.

KALAD
Püüa mitte vihastada või pettuda kui su eesmärk tundub olevat kaugemal kui kunagi varem. Nii nagu kõik juhtub põhjusega, on põhjus ka sellel, et midagi ei juhtu.